Dva triky pro zimní péči o vlasy
dva triky pro zimní péči o vlasy

Dva triky pro zimní péči o vlasyV zimě jsou naše vlasy vystaveny různým vnějším vlivům, které účes nešetří. Vlasy se mastí, zplihnou a jsou nepoddajné. Vůbec není nemožné to zvládnout, jenom je třeba znát praktiky. Nyní mám pro vás dva vynikající tipy!

  1. Pravidelné mytí vlasů i ošetřuje.

Nyní si určitě řeknete: „toto jsem věděla, že umyté vlasy vypadají lépe, co je na tom novinka?” Skutečně, mytí vlasů je samozřejmostí, vlasy si třeba čistit. Je však něco, o čem nehovoříme. V zimě je mytí vlasů mnohem komplikovanější, máme sklon ho oddalovat, vynechat ze své rutiny a různými specifickými účesy maskovat, že naše vlasy nejsou čerstvé. Obáváme se, kolik druhů šamponů nebo jiných ošetřujících přípravků budeme potřebovat. Navíc v tomto období není možnost nechat vlasy volně uschnout, v každém případě je třeba použít fén. To je u dlouhých vlasů časově náročný úkol, do kterého se raději ani nepustíte.

Snadno si můžete pomoci tak, že mytí vlasů spojíte s jinými prvky denní rutiny a takto si ani nevšimnete, že si umýváte vlasy. Manna Mýdlo pro zdravé vlasy se například úplně nepozorovaně zapracuje do vašich všedních dnů, protože jeho použití je velmi jednoduché. Jenom si vlasy namočíte, namydlíte, necháte, aby dobře pěnilo, umyjete a potom důkladně opláchnete.

Pokud si ho oblíbíte a jeho používání se pro vás stane zvykem, za krátkou dobu může nahradit šampon a balzám na vlasy, ale dokonce i přípravek na ošetřování konečků vlasů a sérum pro lesk vlasů. Tedy k pečlivému a důkladnému mytí vlasů postačí jediné mýdlo. Tomuto už nemůžete tak snadno odolat, protože od tohoto už neexistuje jednodušší metoda, abyste při mytí vlasů ušetřili čas, peníze nebo energii. Pouze si vyberete malé mýdlo na mytí vlasů plné hedvábných olejů a vykouzlíte s ním zdravé vlasy.

Protože ho doporučujeme na vlasy s mimořádným sklonem k nadměrnému maštění, vlasy s lupy a polámané vlasy, v zimě může velmi dobře posloužit. To, co ubere suchý vzduch vytápěných místností, neustálé nošení čepice nebo chlad v zimě, to mýdlo na mytí vlasů navrátí, péče o vlasy se z tortury změní na rutinu.

  1. Vůně je tajemstvím zimní svěžesti.

Pocit čerstvě umytých vlasů je úžasný. Jsou jemné, hedvábné, je příjemné je pohladit, dotknout se jich, prohrábnout se v nich, jsou bohaté a lesklé. Tato iluze se však rychle rozplyne. Protože byste rádi znovu a znovu rádi prožívali, jaký je pocit mít čerstvě umyté vlasy, mytí vlasů se stává častějším - to se však může často znelíbit, zejména v zimě (viz. bod 1.).

Tehdy vám pomůže vonná orgie.

Vlasy snadno absorbují vůně, ať už je to vůně jídla nebo kouřový vzduch zimní ulice. Využijte tuto jejich vlastnost ve svůj prospěch a vyberte si šampon, jehož okouzlující vůně zněkolikanásobí „wow faktor“ čerstvě umytých vlasů.

Pokud se čerstvé vlasy spojí i s příjemnou vůní, potom budou vaše vlasy ještě i v nejtemnějším zimním počasí mnohem svěžejší a snadněji ovladatelné. Jak dlouho zůstane vůně, závisí od mnoha faktorů: od kvality vašich vlasů, přes to, jestli během dne nosíte čepici, jaká je venku zima, až po to, jak je v místnosti teplý a suchý vzduch.

Jedním z mých favoritů je Přírodní šampon na suché a normální vlasy, o jehož božskou sladce - květinovou vůni se postaral esenciální olej z růžových lotosových květů. Lotosový květ je symbolem znovuzrození, krásy, harmonie a vaše vlasy povznese až k voňavému očištění.

Čisté, voňavé vlasy jsou zázrakem všedních dnů.
Podívejte se, jak to změníme na realitu!

Zajímá vás toto téma? O přírodní zimní péči o vlasy, která vaše vlasy nepoškozuje žádnými chemickými složkami, jsem už psala zde.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více