Často kladené otázky

Zde naleznete všechno!

-+

Jakou formu platby si mohu vybrat?

  Momentálně si můžete před odesláním objednávky vybrat následující způsob platby:

  Platba na dobírku (Platba u kurýra)


  Cenu za objednané zboží, cenu za doručení a poplatek za transakci budete muset zaplatit kurýrovi v hotovosti při převzetí zásilky.

  Platba platební kartou

  Z pokladny Vás přesměrujeme na stránku VÚB Banky, kde budete moci své Manny zaplatit. V případě neúspěšné platby se vrátíte na stránku mannamydlo.cz a můžete si vybrat jiný způsob platby nebo se znovu pokusit o platbu platební kartou.

  Akceptované platební karty:
-+

Platební podmínky

  Cena, která je uvedena u produktů zahrnuje i daň z přidané hodnoty (DPH), která je 21%. Sumu za objednané kosmetické přípravky a za doručení zboží můžete uhradit bankovým převodem, platbou přes Paypal nebo dobírkou.

  Ihned po odeslání objednávky dostanete o nákupu email, ve kterém naleznete všechny potřebné informace. Pokud se rozhodnete pro platbu na dobírku, cenu za objednané zboží a cenu za doručení budete muset zaplatit kurýrovi při převzetí zásilky.
-+

Jak postupovat při platbě platební kartou

  Které údaje k platbě kartou přes internet budete potřebovat?

  - Číslo vaší platební karty - jde o číslo na přední straně karty,
  - Jméno držitele karty,
  - Datum expirace karty,
  - CVV2 / CVC2 kód - jde o třímístný kód, který najdete na zadní straně vaší platební karty na proužku, kde je váš podpis,
  - Údaje jako adresa, bydliště nejsou k ověření platnosti platební karty potřebné, avšak je vhodné je zadat pro případné reklamace.

  Objednávka se začne vyřizovat až po převedení platby na náš účet. Banka Vám peníze odečte z účtu ihned, než je však převede k nám, může to trvat 1-3 dny.

  Věnujte pozornost i případným zavíracím hodinám Vaší banky (většinou v nočních hodinách), kdy nemůže být platba okamžitě zrealizována.

-+

Jak postupovat při platbě Paypal

  PayPal účet slouží na (bezpečný) nákup přes internet.

  Jak funguje PayPal účet?
  Především je důležité vědět, že musíte mít kreditní kartu, abyste si mohli PayPal účet založit.

  Můžete si vytvořit několik typů PayPal účtů:

  • Personal Account (osobní účet) - vhodný pokud chcete pouze nakupovat a platit přes internet
  • Premier Account - vyšší úroveň účtu - pokud chcete nejenom platit, ale i přijímat platby přes PayPal účet (tedy pokud máte eshop nebo jinou formu prodeje na webstránce)
  • Business Account - byznys účet poskytuje širší možnosti pro online podnikatele

  Výhody PayPal účtu jsou například:
  Za zboží zaplatíte Vaší platební kartou tak, že číslo Vaší platební karty nezadáte přímo do formuláře na daném eshopu, ale bude registrované pouze v PayPal účtu.
  V PayPal účtu nemusíte mít zůstatek finančních prostředků, při každé platbě Vám PayPal systém stáhne sumu z účtu, ke kterému jste zadali údaje z kreditní karty.
  Můžete začít Personal Account a pokud budete chtít i přijímat platby, můžete bez problémů přejít na vyšší úroveň PayPal účtu.
  Hlavní výhoda: platby přes PayPal účet jsou celosvětově uznávané a používané způsoby, proto pokud Vám někde neumožní platbu kreditní kartou, můžete platit přes PayPal.

  Jak si založit PayPal účet

  • Na stránce PayPal.com https://www.paypal.com/cz si vytvořte účet (klik na Sign up)
  • Nezapomeňte nastavit zemi "Your country or region" na Czech republic
  • Vyberte si typ účtu, Personal (klik na Get started) pokud chcete pouze nakupovat nebo pro majitele eshopů: Premier
  • Vyplňte požadované údaje (zadejte korektní a pravdivá data!, tak jako v klasické bance)
  • Po zadání a odeslání údajů musíte ještě svůj účet aktivovat - kliknutím na odkaz v zprávě, kterou dostanete na zadaný email.
  • Následně budete muset svůj účet ještě i verifikovat pomocí "Confirmation Code", který dostanete v aktivačním emailu. Postup verifikace dostanete také emailem.

  Pokud už máte aktivní PayPal účet, je platba na internetu velmi snadná. Ve Vašem účtu zadáte pouze emailovou adresu toho, komu chcete peníze poslat:

  PayPal platba
  Při platbě můžete zadat USD dolar, forinty nebo měnu, v které musíte platbu realizovat. PayPal Vám stáhne z účtu částku v korunách.

-+

100% záruka na všechny Manny

100% záruka na všechny Manny

  Jsme přesvědčeni, že s našimi výrobky budete spokojeni, a proto na všechny Manny nabízíme 100% záruku vrácení peněz.*

  Pokud byste z nějakého důvodu přece jenom nebyli s objednanými Mannami v plné míře spokojeni, do 30 dnů od zaslání objednávky nám můžete vrátit, co z nich zůstalo (alespoň 30% balení). Zadejte 16 místní kód objednávky nebo svoji e-mailovou adresu, ze které jste odesílali objednávku, případně číslo Vašeho účtu, na které Vám můžeme poukázat peníze. Vrátíme Vám celou hodnotu nákupu (kromě poplatku za doručení).

  Riziko bereme na sebe a Vy si můžete bezstarostně užívat blahodárné účinky rozmazlující kosmetiky výhradně z přírodních složek.

  Důležité: Z hlediska zúčtování

  - v případě, že si zakoupíte sadu výrobků (např. sadu na kožní problémy nebo některou vánoční dárkovou sadu) záruku vrácení peněz můžete uplatnit pouze na celou sadu, ne na jednotlivé výrobky v sadě. Je to proto, že produkt - sada - figuruje na Vaší faktuře v jedné položce jako celek!

  - v případě nákupu produktů v rámci akce
  3+1 si můžete 30 denní záruku vrácení peněz uplatnit pouze tehdy, pokud nám pošlete nazpět všechny 4 produkty najednou.

  - na kupóny případně dárkové poukazy se 30 denní záruka vrácení peněz nevztahuje. Do 14 dnů však můžete od nákupu odstoupit v případě, že jste daný kupón příp. dárkový poukaz ještě nepoužili.

  *Záruku vrácení peněz poskytujeme pouze na produkty, které byly zakoupeny přímo na stránce www.mannamydlo.cz. V případě, že jste se k našim produktům dostali prostřednictvím jiných zdrojů, možnost vrácení peněz si bohužel nemůžete uplatnit.
-+

Kam mohu zboží vrátit?

  Produkt prosím zašlete na adresu:

  Lucie Takácsová
  Meštianska 1/51
  94505 Komárno
  Slovenská republika


-+

Platí se za dopravu na ostatní produkty při objednávce, která obsahuje i produkt při kterém je uvedená doprava zdarma?

  V případě, že si zakoupíte produkt, při kterém je uvedená doprava zdarma, nemusíte platit ani za dopravu dalších Manna produktů nacházejících se v této objednávce. V rámci České republiky Vám budou doručeny zdarma.
-+

V kolik hodin bude zásilka doručená?

  Doručení kurýrní službou:

  Balík Vám kurýr doručí až domů nebo na pracoviště, proto je nejideálnější zadat jako doručovací adresu místo, kde se budete během dne nacházet! V normálním případě doručuje kurýr zásilky od 8.00 do 17:00 hod., existuje i možnost dohodnout si individuální termín doručení. Pokud je to možné, určitě Vám vyjdou vstříc.

  Chtěli bychom, aby doručení probíhalo bez problémů, proto byste měli vědět, že neexistuje možnost doručení na konkrétní hodinu (dopoledne nebo odpoledne). Doručení domů žádejte v případě, pokud si budete jistí, že se budete zdržovat na Vámi uvedené adrese. Pokud předem nevíte, kde se budete v den doručení nacházet, žádejte doručení objednávky na adresu svého známého nebo do zaměstnání, případně do poznámky napište, že zboží žádáte doručit v jiném termínu.

-+

Bydlím v zahraničí, mohu si objednat Vaše produkty i do zahraničí?

  Výrobky od Manny si můžete objednat i v případě, že momentálně nežijete na území ČR ať už z osobních nebo pracovních důvodů, protože je distribuujeme do mnoha jiných zemí Evropy!

  Jak uskutečnit objednávku v případě, že si přejete doručení mimo území České republiky?


  Je to snadné! Vyberte si všechny Manny, o které máte zájem a v pokladně si v nabídce místo doručení vyberte zemi, kam si svůj balík přejete doručit. Zde uvidíte i to, kolik Vás bude doručení stát.

  V Německu a Rakousku si Manna výrobky můžete objednat na stránce www.mannaseife.de

  V Maďarsku si můžete objednat Manna výrobky na stránce: www.manna.hu

  Na Slovensku si můžete objednat Manna výrobky na stránce: www.mannamydla.sk

  V Rumunsku si můžete objednat výrobky Manna na stránce: www.mannasapun.ro

  V Anglii si můžete objednat výrobky Manna na stránce: www.mannasoap.uk

  V Polsku si můžete objednat výrobky Manna na stránce: www.mannamydlo.pl

  TIP! Pokud si chcete objednat ze zahraničí, pro podrobné informace a seznam zemí kontaktujte naši zákaznickou linku!

-+

Telefonní číslo kurýrské služby

Telefonní číslo kurýrské služby

  V případě potřeby prosím kontaktujte pracovníky kurýrské služby GLS během pracovních dní od 7:00 do 17:00 hod. na tel. čísle:  +420 567 771 111 nebo  +420 840 123 456


  Aby Vám mohli rychleji pomoci, před voláním si připravte číslo svého balíku!
  V aplikaci kurýrní společnosti GLS můžete pohodlně sledovat trasu svých Mann bez chemikálií a zjistit jejich předpokládaný termín doručení.
-+

Jak je možné vypočítat, který den bude balík dodaný?

  V případě jakéhokoliv způsobu platby (platební karta, Pay-pal nebo na dobírku) expedujeme Manny po tom, jak se daný den do 10 hodiny připíše platba na náš účet. Objednávka, která bude zaslána a zaplacena během pracovních dnů do 10 hodiny, bude expedovaná následující den, objednávka zadaná v pátek do 10 hodiny bude odeslaná v pondělí a všechny víkendové objednávky budou odeslány v úterý.

  V případě platby na dobírku je situace podobná: objednávka zadaná v pracovní dny do 10 hodiny bude expedovaná následující pracovní den, objednávka zadaná v pátek do 10 hodiny bude odeslaná v pondělí a víkendové objednávky expedujeme do 3 dnů od 1. pracovního dne následujícího týdne. Samozřejmě v tomto případě budete muset platbu realizovat při převzetí Vaší Manny.

  Ve vnitrozemí počítejte s následujícími podmínkami:

  Žádáte doručení kurýrem?

  Pokud svoji objednávku potvrdíte a zaplatíte v pracovní den do 10:00 hodin, bude Váš balíček odeslaný následující den. (To se vztahuje pro zákazníky, kteří si vybrali platbu platební kartou a přes Pay- Pal).

  Pokud jste svoji objednávku zadali a zaplatili v pracovní den po 10:01 hodině, Vaše Manny budeme moci odeslat do skladu kurýrské společnosti až následující pracovní den. Odtud Vám bude balík expedovaný následující den ráno, tedy třetí den od objednávky.

-+

Kolik stojí doručení?

  Náklady spojené s doručením v případě adres v rámci České republiky službou GLS:

  od 0 do 405 Kč - 135 Kč
  od 406 do 810 Kč - 95 Kč
  od 811 do 1200 Kč - 54 Kč
  nad 1201 Kč - zdarma

  Manipulační poplatek za dobírku (kromě ceny za doručení): 24 Kč-+

Při jednom nákupu mohu použít více dárkových poukázek a/nebo kuponů?

  Ne. Při jednom nákupu můžete použít pouze jednu dárkovou poukázku, nebo jeden kupón.
-+

Budou balíčky s dopravou zdarma dodané v dárkovém balení?

  Balíčky s dopravou zdarma, nebudou dodané v dárkovém balení, ale jako další samostatný produkt. Pokud byste zapomněli, který balíček jste si objednali, prosíme Vás, abyste si to zkontrolovali v našem internetovém obchodě, případně tyto informace naleznete i ve Vaší faktuře.
-+

Jak se používají koule do koupele?

  V případě, že se necháváte rádi rozmazlovat ošetřující a voňavou koupelí, jsou pro Vás naše Manna koule do koupele jako stvořené. Díky nim si vychutnáte aromatické vůně, relaxujete a naplníte se energií ☺. Za tuto péči Vám bude kromě pokožky vděčná i Vaše duše.

  Při každé příležitosti vhoďte do koupele jednu kuličku, která v ní začne šumět a za několik minut se zcela rozpustí.

-+

Trpím ekzémem, co mám vyzkoušet?

  Doporučujeme Vám vyzkoušet Sadu pro jemnou pokožku, která byla sestavena speciálně k léčbě ekzémů. Kvarteto bez chemikálií se skládá ze dvou sametově rozmazlujících mýdlových specialit, jednoho organického nerafinovaného bambuckého másla a jednoho kelímku přírodního krémového deodorantu bez vonných přísad a sody bikarbony.
-+

Které z mýdel je vhodné na mytí obličeje?

-+

Mám mastnou pokožku, který z produktů byste mi doporučili?

  Na ošetření mastné pokožky Vám doporučujeme vyzkoušet Čisticí sadu pro mastnou pleť, kterou jsme sestavili speciálně na péči o problémovou pokožku, vyrobenou z 100% přírodních složek.

   

-+

Co doporučujete v případě problémové pokožky s akné?

-+

Máte v nabídce oční krém proti vráskám?

-+

Co byste doporučili na ošetření pokožky v případě psoriázy?

-+

Který z výrobků je vhodný na suchou pokožku?

-+

Co doporučujete na ošetření dětské pokožky s ekzémem?

-+

Jak se dají body zaměnit za produkty?

-+

Jak se můžete stát členem Manna klubu?

  K získání členství v našem Manna klubu potřebujete nasbírat 75 bodů. Pokud je nasbíráte, dostanete se do velké rodiny věrných zákazníků, ve které můžete získat exkluzivní Manny, které jsou k dispozici pouze pro členy klubu a čekají Vás i další produkty, které patří k přirozenému a aktivnímu životnímu stylu.
-+

Na co si musíte dávat pozor?

  Body si rozdělte a pracujte s nimi šikovně, abyste si mohli vzít domů nejcennější poklady za výjimečné ceny! Po vložení Manny do košíku se můžete rozhodnout, zda chcete použít nasbírané body. Nastavení naleznete pod tlačítkem Košík:  Za Manny, které si zakoupíte se slevou, Vám body nepřináleží. I když bychom nejraději každého obdarovali množstvím dárků a slevami, musíme si udržovat nekompromisní Manna kvalitu produktů i služeb.

  Abychom Vám vyhověli, systém jsme navrhli tak, že během nákupu se můžete sami rozhodnout, co chcete: sbírat body, které použijete později nebo využít aktuální dostupné slevy?
-+

Jak funguje Manna klub věrnostní program?

  Za každý nákup od nás získáváte body. Na konci nákupu se můžete po sumarizaci obsahu nákupního košíku podívat i na to, kolik máte momentálně bodů.

  K získání členství v našem Manna klubu potřebujete nasbírat 75 bodů. Pokud je nasbíráte, dostanete se do velké rodiny věrných zákazníků, ve které můžete získat exkluzivní Manny, které jsou k dispozici pouze pro členy klubu a čekají Vás i další produkty, které patří k přirozenému a aktivnímu životnímu stylu. 

  Členové Manna Klubu si mohou vybrané Manna produkty s využitím nasbíraných bodů zakoupit za mnohem výhodnější ceny nebo vyměnit za nasbírané body (na stránce Manny dostupné použitím bodů Manna Klubu).

-+

Jak získat body?

  Body získáváte nákupem výrobků. U každého produktu je na stránce uvedeno, kolik bodů můžete zakoupením dané Manny získat.

  Vyplňte údaje ve svém profilu, abychom Vám mohli poskytnout ještě lepší nabídky šité na míru. Máme radost, pokud Vás můžeme překvapit například na Vaše narozeniny! :)

  Buďte aktivním členem komunity Manna fanoušků! Pokud budete některou Mannu hodnotit nebo napíšete komentář k některému produktu, některému článku v blogu a v internetovém obchodě, Vaši aktivitu odměníme body!

  Vyberte si Manny a na stránkách s produkty si můžete vypočítat, kolik můžete ušetřit výměnou za své body (Nebo byste chtěli nasbírat co nejvíce bodů a vyměnit je za velkou slevu? Rozhodnutí je na Vás!)

  Pokud kliknete na „ukázat cenu bez bodů“ pod tlačítkem košíku, můžete se podívat, kolik můžete na dané Manně ušetřit:


  Pozor! Pokud Manny nakupujete v rámci některé z našich akcí nebo levnější Manny nakupujete s použitím svých bodů, v tomto případě Vám body nebudou připsány. Nebuďte však smutní! Sledujte prosím naše jedinečné akce a nabídky, protože se může stát, že za svoji Mannu získáte dvojnásobný nebo dokonce až trojnásobný počet bodů
-+

Co je vlastně Manna klub věrnostní program?

  Rádi bychom se Vám odvděčili za to, že jste se stal naším věrným a aktivním zákazníkem. Vytvořili jsme proto pro Vás speciální revoluční věrnostní systém. Díky němu budete moci čerpat a využít co nejvíce slev, které Vám byli poskytnuty, případně se rozšíří i Vaše možnosti výběru z produktů Manna.

  Slevy si můžete uplatnit různými způsoby. Díky tomuto systému se k produktům dostanete za neuvěřitelně výhodné ceny a dokonce Vás čekají i nabídky šité na míru!

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více