Otázky týkající se dodání

Zde naleznete všechno!

-+

Platí se za dopravu na ostatní produkty při objednávce, která obsahuje i produkt při kterém je uvedená doprava zdarma?

  V případě, že si zakoupíte produkt, při kterém je uvedená doprava zdarma, nemusíte platit ani za dopravu dalších Manna produktů nacházejících se v této objednávce. V rámci České republiky Vám budou doručeny zdarma.
-+

V kolik hodin bude zásilka doručená?

  Doručení kurýrní službou:

  Balík Vám kurýr doručí až domů nebo na pracoviště, proto je nejideálnější zadat jako doručovací adresu místo, kde se budete během dne nacházet! V normálním případě doručuje kurýr zásilky od 8.00 do 17:00 hod., existuje i možnost dohodnout si individuální termín doručení. Pokud je to možné, určitě Vám vyjdou vstříc.

  Chtěli bychom, aby doručení probíhalo bez problémů, proto byste měli vědět, že neexistuje možnost doručení na konkrétní hodinu (dopoledne nebo odpoledne). Doručení domů žádejte v případě, pokud si budete jistí, že se budete zdržovat na Vámi uvedené adrese. Pokud předem nevíte, kde se budete v den doručení nacházet, žádejte doručení objednávky na adresu svého známého nebo do zaměstnání, případně do poznámky napište, že zboží žádáte doručit v jiném termínu.

-+

Bydlím v zahraničí, mohu si objednat Vaše produkty i do zahraničí?

  Výrobky od Manny si můžete objednat i v případě, že momentálně nežijete na území ČR ať už z osobních nebo pracovních důvodů, protože je distribuujeme do mnoha jiných zemí Evropy!

  Jak uskutečnit objednávku v případě, že si přejete doručení mimo území České republiky?


  Je to snadné! Vyberte si všechny Manny, o které máte zájem a v pokladně si v nabídce místo doručení vyberte zemi, kam si svůj balík přejete doručit. Zde uvidíte i to, kolik Vás bude doručení stát.

  V Německu a Rakousku si Manna výrobky můžete objednat na stránce www.mannaseife.de

  V Maďarsku si můžete objednat Manna výrobky na stránce: www.manna.hu

  Na Slovensku si můžete objednat Manna výrobky na stránce: www.mannamydla.sk

  V Rumunsku si můžete objednat výrobky Manna na stránce: www.mannasapun.ro

  V Anglii si můžete objednat výrobky Manna na stránce: www.mannasoap.uk

  V Polsku si můžete objednat výrobky Manna na stránce: www.mannamydlo.pl

  TIP! Pokud si chcete objednat ze zahraničí, pro podrobné informace a seznam zemí kontaktujte naši zákaznickou linku!

-+

Telefonní číslo kurýrské služby

Telefonní číslo kurýrské služby

  V případě potřeby prosím kontaktujte pracovníky kurýrské služby GLS během pracovních dní od 7:00 do 17:00 hod. na tel. čísle:  +420 567 771 111 nebo  +420 840 123 456


  Aby Vám mohli rychleji pomoci, před voláním si připravte číslo svého balíku!
  V aplikaci kurýrní společnosti GLS můžete pohodlně sledovat trasu svých Mann bez chemikálií a zjistit jejich předpokládaný termín doručení.
-+

Jak je možné vypočítat, který den bude balík dodaný?

  V případě jakéhokoliv způsobu platby (platební karta, Pay-pal nebo na dobírku) expedujeme Manny po tom, jak se daný den do 10 hodiny připíše platba na náš účet. Objednávka, která bude zaslána a zaplacena během pracovních dnů do 10 hodiny, bude expedovaná následující den, objednávka zadaná v pátek do 10 hodiny bude odeslaná v pondělí a všechny víkendové objednávky budou odeslány v úterý.

  V případě platby na dobírku je situace podobná: objednávka zadaná v pracovní dny do 10 hodiny bude expedovaná následující pracovní den, objednávka zadaná v pátek do 10 hodiny bude odeslaná v pondělí a víkendové objednávky expedujeme do 3 dnů od 1. pracovního dne následujícího týdne. Samozřejmě v tomto případě budete muset platbu realizovat při převzetí Vaší Manny.

  Ve vnitrozemí počítejte s následujícími podmínkami:

  Žádáte doručení kurýrem?

  Pokud svoji objednávku potvrdíte a zaplatíte v pracovní den do 10:00 hodin, bude Váš balíček odeslaný následující den. (To se vztahuje pro zákazníky, kteří si vybrali platbu platební kartou a přes Pay- Pal).

  Pokud jste svoji objednávku zadali a zaplatili v pracovní den po 10:01 hodině, Vaše Manny budeme moci odeslat do skladu kurýrské společnosti až následující pracovní den. Odtud Vám bude balík expedovaný následující den ráno, tedy třetí den od objednávky.

-+

Kolik stojí doručení?

  Náklady spojené s doručením v případě adres v rámci České republiky službou GLS:

  od 0 do 405 Kč - 135 Kč
  od 406 do 810 Kč - 95 Kč
  od 811 do 1200 Kč - 54 Kč
  nad 1201 Kč - zdarma

  Manipulační poplatek za dobírku (kromě ceny za doručení): 24 KčCeníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více