Zářivý zimní den s Mannou
zářivý zimní den s mannou

Zářivý zimní den s MannouS Mannami si můžete zajistit celou svou rutinu péče o tělo i obličej. Dokonce si s nimi můžete péči o tělo výrazně zjednodušit tak, že s nimi nahradíte jiné syntetické kosmetické přípravky. Jak byste měli postupovat v zimě?

Zjistěte, jak plyne 24 hodin s Mannou!

  • Nejúčinnější praktikou pro krásu je spánek, nazvěme ho nultým krokem každodenní rutiny. Pokud máte dostatek spánku, dáte tím šanci své pleti, aby se osvěžila, obnovila (já spím minimálně 6-7 hodin a snažím se to dodržovat, protože fanoušci Manny si zaslouží moji nejlepší formu.) Spánek zkrášluje nezávisle od věku, typu pleti i pohlaví. Takže dříve, než byste v koupelně sáhli po své oblíbené Manně, pamatujte na to, že vydatným spánkem jste dali základy tomu, co následuje potom, tedy čištění obličeje.

  • Následuje vaše oblíbené Manna mýdlo, kterým si pleť očistíte (třeba i během sprchování). Možná se to zdá jako maličkost, ale po vystoupení z vany nebo ze sprchy si obličej ani tělo ručníkem neutírejte silně, pouze do něj nechte vodu jemně nasáknout. Na jemné pohyby dejte pozor i při mytí obličeje, buďte ke své pleti jemní.

Jsou tací, kteří považují utírání za druh jemného peelingu, ale prozradím vám: není to tak. Pokud máte suchou, citlivou pokožku, tímto můžete situaci ještě zhoršit, můžete tak pokožku udělat ještě citlivější a zranitelnější. Pokud už v ranních hodinách toužíte po osvěžujícím tělovém peelingu, vyberte si Mannu, která se nejvíce hodí k typu vaší pokožky.

Velkým přítelem fanoušků Manny se suchou, problémovou pokožkou je Čisticí mýdlo na obličej - White satin. Pokud je vaše pokožka méně citlivá, milovat budete tělový peeling s drcenými hroznovými zrníčky nebo peelingové mýdlo s mletými meruňkovými jadérky. (I ty jsou šetrné, ale u citlivých osob může olupující složka způsobit podráždění.)
Důležitým krokem osobní hygieny je čištění zubů. Věděli jste, že na Mannu se s důvěrou můžete obrátit i v oblasti péče o zuby bez chemikálií? Já se stále ještě nedokážu nasytit ebenově černé Manna zubní pasty s citronovou vůní a nemyslím tím (pouze) na neobvyklý pohled, ale i na to, jak její fyzické čisticí látky účinně odstraňují zubní plak.

  • Den může začít, předtím však myslete i na specifické zimní výzvy, s kterými se může vaše pokožka setkat.

Jednou z nich je sluneční záření, druhou vysušení. I zimní sluneční paprsky přispívají k předčasnému stárnutí pokožky a ke vzniku vrásek. Dříve jsem už psala, proč mezi Mannami není mléko na opalování: je to proto, že použití látek zajišťující pohlcení UV záření je silně v rozporu s našimi základními zásadami o nepoužívání chemikálií.

Ale proto, že neexistuje dokonalé přírodní tělové mléko, nevzdávejte se ochrany před slunečním zářením - ani v jednom ročním období. I na zimní výlet si s sebou vezměte sluneční brýle a chraňte si slunci vystavené části pokožky, zejména tehdy, pokud se v přírodě zdržíte delší dobu.

Nezapomeňte ani na to, že pokožku silně vysuší i vítr, mráz a vzduch ve vytopené místnosti: s Manna bambuckým máslem se v zimě můžete postarat o hydrataci.

(Zima potrápí i vlasy, přirozenou krásu svých vlasů si můžete udržet s Manna šamponem a balzámem vhodným k typu vašich vlasů.)

  • Po příchodu domů je čas na něco extra, na řadu mohou přijít chvíle dobíjení a znovuzrození.

Prozradím vám své zimní favority: koule do koupele geranium- levandule vykouzlí ve vaší koupelně něžnou, sladkou vůni letních květinových zahrad. Kromě koule do koupele jsou favoritem mých zimních večerů i zkrášlující masky. Vyzkoušejte krémovou masku na pleť s růžovým jílem a máslem z aloe vera, jejíž velkou výhodou je, že je ihned roztíratelná a připravená na použití, a nemusíte ani minutu čekat na to, abyste se na konci dne ponořili do zkrášlování plného odpočinku.

Kterou Mannou začínáte nebo končíte den nejraději? Napište nám to!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více