Ochrana osobních údajů

Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro zákazníky obchodu Manna Europe s.r.o. (www.mannamydlo.cz) a pro zákazníky zásilkového obchodu Manna Europe s.r.o..

Ochrana osobních údajů

Naše společnost respektuje Vaše osobní údaje a nikomu je nezpřístupňuje.

Všechna Vaše osobní data, která uvedete v objednávce, jako například adresa, telefonní číslo, číslo platební karty, atd. slouží pouze pro správné doručení balíku.

Vaši e-mailová adresa nebude použita na zasílání SPAM-ů, nepodporujeme ani zasílání nevyžádaných dopisů. Jednou za čas informujeme naše stálé zákazníky o našich aktuálních akcích. V případě, že si nepřejete dostávat dopisy tohoto druhu, informujte nás o tom na e-mailové adrese: zakaznickyservis@mannamydlo.cz.

Dodání

Ať už si naše produkty objednáte přes telefon, nebo přes naši webovou stránku, dodání zboží je ve stejné ceně. Doručení můžete očekávat do dvou pracovních dnů. O doručení zásilky Vás kurýrní služba GLS General Logistics Systems Czech republic s.r.o adresa: Průmyslová 5619/1, 586 01 Jihlava tel. 420 567 771 111 bude informovat e-mailem. Prosíme, mějte na zřeteli, že doručení probíhá od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodiny.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich produktů, kontaktujte náš zákaznický servis na e-mailové adrese: zakaznickyservis@mannamydlo.cz.

100% záruka

*Stačí, když nám do 30 dní od zakoupení produktu zašlete nazpět zbývající část produktu (min. 30% původního obsahu), 16 místní identifikační číslo Vaší objednávky a emailovou adresu, ze které jste posílali Vaši objednávku- jako i Váš bankový účet, kam Vám můžeme vrátit peníze v celé výšce, kterou jste za daný produkt zaplatili (KROMĚ NÁHRADY POŠTOVNÉHO za vrácení produktu).


Podmínky záruky vrácení peněz

Vrácení produktů:

 

Všeobecné smluvní podmínky


Tento dokument upravuje smluvní podmínky mezi Manna Europe s.r.o. a uživateli webové stránky www.mannamydla.cz, které se vztahují na používání služeb nacházejících se na webové stránce, dále upravuje vztah mezi webovou stránkou a uživateli.

Všeobecná ustanovení

 

Definice

 

  1. Článek

Na základě uvedených výrazů v těchto smluvních podmínkách se uvedené výrazy a pojmy vztahují na následující:

přestupek v souladě s ustanoveními platného práva. Za úmyslné zneužití se považují také a všechny níže uvedené činy a pokusy: flooding, přístup ke zdrojům zneužitím uživatelských práv, jména a hesla jiného uživatele, zneužití chyby systému na vlastní cíle, dále za účelem získání informací (HACK), činy, které se považují za průmyslovou špionáž , nebo úmyslné poškození, vloupání se, poškození, nebo zničení (CRACK) systému a informačních zdrojů, neoprávněný přenos systémů vyvinutých na dálkové ovládání (Trojské viry), instalace virů, skutky, které ruší a brání uživatelům obecnému používání Internetu a jiných s ním souvisejících sítí, atd.Předmět smlouvy  1. Článek  1. Článek

Služby zabezpečené společností Manna Europe s.r.o. jsou různorodé, jejich počet průběžně roste a v zájmu dalších vylepšení a rozšíření se kdykoli mohou změnit (volný přístup, předběžná registrace, zaplacení ceny po registraci), dále jejich počet, vlastnosti a způsob zajištění společnost Manna Europe s.r.o. může kdykoliv změnit.

Schválení všeobecných smluvních podmínek. Registrace  1. Článek

 


Uživatelské jméno a heslo

  1. Článek


Úprava smluvních podmínek

  1. Článek

 

 

  1. I Služby


Bezplatné služby

  1. Článek

Bezplatnými službami poskytnutými společností Manna Europe s.r.o.se považují ty služby, které má uživatel k dispozici po registraci na základě 2. odstavce 4. Článku těchto smluvních podmínek prostřednictvím webových stránek Manna Europe s.r.o..

Ceny a způsob platby

  1. Článek


Uživatel může využít na zaplacení ceny libovolný způsob platby uvedený na webových stránkách www.mannamydlo.cz.