Otázky týkající se záruky

-+

100% záruka na všechny Manny

Jsme přesvědčeni, že s našimi výrobky budete spokojeni, a proto na všechny Manny nabízíme 100% záruku vrácení peněz.*

Pokud byste z nějakého důvodu přece jenom nebyli s objednanými Mannami v plné míře spokojeni, do 30 dnů od zaslání objednávky nám můžete vrátit, co z nich zůstalo (alespoň 30% balení). Zadejte 16 místní kód objednávky nebo svoji e-mailovou adresu, ze které jste odesílali objednávku, případně číslo Vašeho účtu, na které Vám můžeme poukázat peníze. Vrátíme Vám celou hodnotu nákupu (kromě poplatku za doručení).

Riziko bereme na sebe a Vy si můžete bezstarostně užívat blahodárné účinky rozmazlující kosmetiky výhradně z přírodních složek.

Důležité: Z hlediska zúčtování

- v případě, že si zakoupíte sadu výrobků (např. sadu na kožní problémy nebo některou vánoční dárkovou sadu) záruku vrácení peněz můžete uplatnit pouze na celou sadu, ne na jednotlivé výrobky v sadě. Je to proto, že produkt - sada - figuruje na Vaší faktuře v jedné položce jako celek!

- v případě nákupu produktů v rámci akce
3+1 si můžete 30 denní záruku vrácení peněz uplatnit pouze tehdy, pokud nám pošlete nazpět všechny 4 produkty najednou.

- na kupóny případně dárkové poukazy se 30 denní záruka vrácení peněz nevztahuje. Do 14 dnů však můžete od nákupu odstoupit v případě, že jste daný kupón příp. dárkový poukaz ještě nepoužili.

*Záruku vrácení peněz poskytujeme pouze na produkty, které byly zakoupeny přímo na stránce www.mannamydlo.cz. V případě, že jste se k našim produktům dostali prostřednictvím jiných zdrojů, možnost vrácení peněz si bohužel nemůžete uplatnit.
-+

Kam mohu zboží vrátit?

Produkt prosím zašlete na adresu:

Lucie Takácsová
Meštianska 1/51
94505 Komárno
Slovenská republika


Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více