Otázky týkající se výrobku

-+

Při jednom nákupu mohu použít více dárkových poukázek a/nebo kuponů?

Ne. Při jednom nákupu můžete použít pouze jednu dárkovou poukázku, nebo jeden kupón.
-+

Budou balíčky s dopravou zdarma dodané v dárkovém balení?

Balíčky s dopravou zdarma, nebudou dodané v dárkovém balení, ale jako další samostatný produkt. Pokud byste zapomněli, který balíček jste si objednali, prosíme Vás, abyste si to zkontrolovali v našem internetovém obchodě, případně tyto informace naleznete i ve Vaší faktuře.
-+

Jak se používají koule do koupele?

V případě, že se necháváte rádi rozmazlovat ošetřující a voňavou koupelí, jsou pro Vás naše Manna koule do koupele jako stvořené. Díky nim si vychutnáte aromatické vůně, relaxujete a naplníte se energií ☺. Za tuto péči Vám bude kromě pokožky vděčná i Vaše duše.

Při každé příležitosti vhoďte do koupele jednu kuličku, která v ní začne šumět a za několik minut se zcela rozpustí.

-+

Trpím ekzémem, co mám vyzkoušet?

Doporučujeme Vám vyzkoušet Sadu pro jemnou pokožku, která byla sestavena speciálně k léčbě ekzémů. Kvarteto bez chemikálií se skládá ze dvou sametově rozmazlujících mýdlových specialit, jednoho organického nerafinovaného bambuckého másla a jednoho kelímku přírodního krémového deodorantu bez vonných přísad a sody bikarbony.
-+

Které z mýdel je vhodné na mytí obličeje?

Na čištění obličeje kromě jiného doporučujeme Mýdlo na čištění obličeje – White satin s obsahem několika druhů ošetřujících olejů a bílého jílu a COCO mýdlo s bambuckým máslem, které rozmazluje pokožku na luxusní úrovni. Dokonalým výběrem může být i Eben - čisticí mýdlo na obličej s aktivním uhlím.

Na peeling pokožky obličeje je jeden až dvakrát týdně vhodné použít COCO mýdlo s mořskou solí nebo Mýdlo s Aloe vera a indickou citronovou trávou.

 

-+

Mám mastnou pokožku, který z produktů byste mi doporučili?

Na ošetření mastné pokožky Vám doporučujeme vyzkoušet Čisticí sadu pro mastnou pleť, kterou jsme sestavili speciálně na péči o problémovou pokožku, vyrobenou z 100% přírodních složek.

 

-+

Co doporučujete v případě problémové pokožky s akné?

Na ošetření problémové pokožky doporučujeme Čisticí mýdlo s kafrem na obličej, COCO mýdlo s čajovníkovým olejem, nebo Eben - čisticí mýdlo na obličej s aktivním uhlím. Kromě pravidelného denního čištění pleti mohou být pro Vaši pokožku řešením i masky na obličej, například Alginitová maska s bílým čajem nebo Zmatňující výživná maska na mastnou pokožku s modrým jílem. Před použitím masek v každém případě vyzkoušejte kvůli jeho peelingovému účinku COCO mýdlo s mořskou solí.

Jako cílený útok proti vyrážkám je ideálním řešením čajovníkový esenciální olej.

-+

Máte v nabídce oční krém proti vráskám?

Jako oční krém Vám doporučujeme použít Organické ghanské bambucké máslo nebo Zkrášlující olej z hroznových jadérek. Na denní péči stačí skutečně malé množství.
-+

Co byste doporučili na ošetření pokožky v případě psoriázy?

Na pokožku s psoriázou doporučujeme vyzkoušet Mýdlo z extra panenského olivového oleje, které obsahuje výhradně extra panenský olivový olej. Díky tomu je obzvláště jemné k pokožce.

Na suchou a napjatou pokožku doporučujeme Organické ghanské bambucké máslo.
-+

Který z výrobků je vhodný na suchou pokožku?

Vyzkoušejte Sadu „Dotyk čisté přírody”, kterou jsme sestavili právě na ošetření suché a citlivé pokožky!

Kupte si k ní i Organické ghanské bambucké máslo, které všestranně a účinně hydratuje a vyživuje a chrání Vaši pokožku, případně Sezamový zkrášlující olej, který se aplikuje na ještě vlhkou pokožku po večerní koupeli.

 

-+

Co doporučujete na ošetření dětské pokožky s ekzémem?

Barevnou paletu bez chemikálií, která se stále vylepšuje a je vytvořena vysloveně pro potřeby dětské pokožky, naleznete zde

Můžete si vybrat Vílino mýdlo s olejem z hroznových jadérek, Měsíčkové mýdlo, Tekuté mýdlo Pěnový zázrak, Kuličku do koupele Bonbónek, Balzám na čelo pro pohádkové sny, Ošetřující dětský olej, Dětský krém na opruzeniny nebo Bambucké máslo s měsíčkovým olejem. Vždy si můžete být jistí, že se Vaše dítě dostane do kontaktu s přírodními přípravky pro péči o tělo výhradně z čistých přírodních složek.

Můžete si vybrat i Manna Mini sadu. Tuto kouzelnou sadu jsme sestavili tak, abyste v ní našli všechno, co potřebujete k péči o pleť Vašeho dítěte bez chemikálií.

 

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více