Otázky týkající se platby

-+

Jakou formu platby si mohu vybrat?

Momentálně si můžete před odesláním objednávky vybrat následující způsob platby:

Platba na dobírku (Platba u kurýra)


Cenu za objednané zboží, cenu za doručení a poplatek za transakci budete muset zaplatit kurýrovi v hotovosti při převzetí zásilky.

Platba platební kartou

Z pokladny Vás přesměrujeme na stránku VÚB Banky, kde budete moci své Manny zaplatit. V případě neúspěšné platby se vrátíte na stránku mannamydlo.cz a můžete si vybrat jiný způsob platby nebo se znovu pokusit o platbu platební kartou.

Akceptované platební karty:
-+

Platební podmínky

Cena, která je uvedena u produktů zahrnuje i daň z přidané hodnoty (DPH), která je 21%. Sumu za objednané kosmetické přípravky a za doručení zboží můžete uhradit bankovým převodem, platbou přes Paypal nebo dobírkou.

Ihned po odeslání objednávky dostanete o nákupu email, ve kterém naleznete všechny potřebné informace. Pokud se rozhodnete pro platbu na dobírku, cenu za objednané zboží a cenu za doručení budete muset zaplatit kurýrovi při převzetí zásilky.
-+

Jak postupovat při platbě platební kartou

Které údaje k platbě kartou přes internet budete potřebovat?

- Číslo vaší platební karty - jde o číslo na přední straně karty,
- Jméno držitele karty,
- Datum expirace karty,
- CVV2 / CVC2 kód - jde o třímístný kód, který najdete na zadní straně vaší platební karty na proužku, kde je váš podpis,
- Údaje jako adresa, bydliště nejsou k ověření platnosti platební karty potřebné, avšak je vhodné je zadat pro případné reklamace.

Objednávka se začne vyřizovat až po převedení platby na náš účet. Banka Vám peníze odečte z účtu ihned, než je však převede k nám, může to trvat 1-3 dny.

Věnujte pozornost i případným zavíracím hodinám Vaší banky (většinou v nočních hodinách), kdy nemůže být platba okamžitě zrealizována.

-+

Jak postupovat při platbě Paypal

PayPal účet slouží na (bezpečný) nákup přes internet.

Jak funguje PayPal účet?
Především je důležité vědět, že musíte mít kreditní kartu, abyste si mohli PayPal účet založit.

Můžete si vytvořit několik typů PayPal účtů:

  • Personal Account (osobní účet) - vhodný pokud chcete pouze nakupovat a platit přes internet
  • Premier Account - vyšší úroveň účtu - pokud chcete nejenom platit, ale i přijímat platby přes PayPal účet (tedy pokud máte eshop nebo jinou formu prodeje na webstránce)
  • Business Account - byznys účet poskytuje širší možnosti pro online podnikatele

Výhody PayPal účtu jsou například:
Za zboží zaplatíte Vaší platební kartou tak, že číslo Vaší platební karty nezadáte přímo do formuláře na daném eshopu, ale bude registrované pouze v PayPal účtu.
V PayPal účtu nemusíte mít zůstatek finančních prostředků, při každé platbě Vám PayPal systém stáhne sumu z účtu, ke kterému jste zadali údaje z kreditní karty.
Můžete začít Personal Account a pokud budete chtít i přijímat platby, můžete bez problémů přejít na vyšší úroveň PayPal účtu.
Hlavní výhoda: platby přes PayPal účet jsou celosvětově uznávané a používané způsoby, proto pokud Vám někde neumožní platbu kreditní kartou, můžete platit přes PayPal.

Jak si založit PayPal účet

  • Na stránce PayPal.com https://www.paypal.com/cz si vytvořte účet (klik na Sign up)
  • Nezapomeňte nastavit zemi "Your country or region" na Czech republic
  • Vyberte si typ účtu, Personal (klik na Get started) pokud chcete pouze nakupovat nebo pro majitele eshopů: Premier
  • Vyplňte požadované údaje (zadejte korektní a pravdivá data!, tak jako v klasické bance)
  • Po zadání a odeslání údajů musíte ještě svůj účet aktivovat - kliknutím na odkaz v zprávě, kterou dostanete na zadaný email.
  • Následně budete muset svůj účet ještě i verifikovat pomocí "Confirmation Code", který dostanete v aktivačním emailu. Postup verifikace dostanete také emailem.

Pokud už máte aktivní PayPal účet, je platba na internetu velmi snadná. Ve Vašem účtu zadáte pouze emailovou adresu toho, komu chcete peníze poslat:

PayPal platba
Při platbě můžete zadat USD dolar, forinty nebo měnu, v které musíte platbu realizovat. PayPal Vám stáhne z účtu částku v korunách.

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více