Ukážu vám barevnou paletu Manny!
ukážu vám barevnou paletu manny!

Ukážu vám barevnou paletu Manny!Nadšeně jsem se připravovala na to, že nyní si důkladně promyslím, kolik různých barev mají naše Manny. Jedno vám prozradím: Manny jsou neskutečně pestré, myslím pestrobarevné.

  • Bílá, slonovinová kost, špinavě bílá.

Existují Manny, které mají bílou barvu pouze ve svém názvu, takovou je například Alginitová maska s bílým čajem - která je z hlediska barvy zajímavá proto, že ani bílý čaj není bílý, ale spíše opálový.

Barva Čisticího mýdla na obličej - White satin, které se nazývá i slonovinově - bílá nebo slonovinově - žlutá, dostalo svůj název podle sloních klů nažloutlé barvy.

Barva některých Mann s bambuckým máslem (jejichž dominantní složkou je bambucké máslo) je špinavě bílá, jako například i barva COCO mýdla s bambuckým máslem. Zajímavé je, že barva surového, nerafinovaného bambuckého másla může být různá, od úplně světle béžové až po barvu "surové kůže" - to vše prý závisí na tom, v jakém ročním období se ořechy ze stromu karité sklízí.

  • Světle žlutá barva meruněk.

Prášek z meruňkových jadérek a olej z meruňkových jadérek společně (a samozřejmě ještě bambucké máslo) zbarví peelingové mýdlo na vzrušující tmavě žluté. Žlutá barva meruněk je však matoucí. Mýdlo obsahující prášek je žluté, výsledkem spojení meruňkového oleje a bambuckého másla je zase mýdlo špinavě - bílé barvy, které má přesto i trochu nažloutlý odlesk.

  • Růžová na lahvičce i na mýdlu

O Luxusním elixíru na obličej jsem už několikrát vyprávěla, že jsem vyzkoušela sedmnáct různých testovacích verzí, dokud byla osmnáctá verze konečně taková, jak jsem si ji vysnila.
To platí i o jeho barvě, nakonec jsem se rozhodla pro lahvičku zářivě růžové barvy, na které se vlní květinové ornamenty.

Zatímco u elixíru je růžové "balení", existuje i jedna skutečně růžová Manna, a to krémová maska na pleť s růžovým jílem a máslem z aloe vera, které dodávají barvu minerální látky jílu. Je to možná překvapivé, ale ty stejné látky barví na tmavě růžové i mýdlo Růžová zahrada - také díky růžovému jílu.

  • Zelené mýdlo na vlasy?!

Pokaždé mě dokáže okouzlit, že Mýdlo pro zdravé vlasy září díky zelenému jílu v úplně neopakovatelném odstínu zelené barvy. Právě proto, že toto mýdlo doporučujeme na vlasy, a navíc je oficiálním přípravkem pro péči o vlasy od Manny, je pohled na toto zelené mýdlo ještě absurdnější (a více milování hodný).

  • Barevná orgie čokoládové hnědé.

Blížíme se k tmavší polovině palety.

Mýdlo hrající v různých barvách čokoládové hnědé je výstřednost sama o sobě, a právě toto charakterizuje Mýdlo Dolce vita, které má čokoládovou barvu především díky hnědému třtinovému cukru.

COCO čokoládové mýdlo je tak bláznivé kvůli špetce kakaa. Protože se každé vyrábí ručně, nejsou dvě stejné, kakaový prášek vytváří v každém mýdlu jiné motivy.

  • Ebenové černá, černá jako noc, černá jako uhlí.

I když se uhlí (lékařské uhlí nebo práškové uhlí) nestalo charakteristickou surovinou Mann kvůli své barvě, faktem je, že na Mannách s obsahem uhlí je nejvzrušivější jejich elegantní, ebenově - černá barva. Najdete u nás zubní pastu černou jako noc a také čisticí mýdlo na obličej. Společné mají to, že jejich neobvyklý vzhled nás doslova přitahuje a rádi bychom je vyzkoušeli už jenom kvůli jejich barvě.

Pokud je řeč o černé, nezapomeňme ani na mák, malá černá zrnka posypali veselými černými tečkami nejednu Mannu, například i Mýdlo s aloe vera a s indickou citronovou trávou.

Která barva je vaše, která Manna je vaše?

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více