Neodcházejte s prázdnýma rukama, můžeme Vás překvapit hodnotným dárkem? Podrobnosti>>

Toto o vás prozradí vaše oblíbená květina
toto o vás prozradí vaše oblíbená květina

Toto o vás prozradí vaše oblíbená květina„Řekněte mi, kterou květinu máte nejraději, a já vám řeknu, kdo jste!” - i takto by mohlo znít pořekadlo, protože vaše oblíbená květina o vás prozradí mnoho. Ukážu vám nejoblíbenější květiny a prozradím vám i to, jaký typ osobnosti ukrývá. Zde je velký květinový test!

Květiny jsem měla vždy ráda a jejich krása a přirozenost mi dává mnoho inspirace v každodenním životě. Podle lidových tradic o vás hodně prozradí i to, která květina je vaše oblíbená, protože některé květiny se vážou k některým vlastnostem. Tyto „údaje“, samozřejmě nejsou vyryty do kamene, zakládají se pouze na pozorování, tedy pokud chcete někoho lépe poznat, v žádném případě se na ně nemůžete spolehnout. Jsou však velmi dobré k tomu, abyste našli sobě nebo členům rodiny nejvíce se hodící květiny, a abyste se o těchto úžasných rostlinách něco dozvěděli.

Podívejme se, co o vás prozrazuje, pokud si do zahrádky tyto květiny zasadíte nebo pokud si je pravidelně vybíráte v květinářství.

Růže
Říká se jí i královna květin. Pokud je vaší oblíbenou ona, pravděpodobně budete spokojeni jenom s tím nejlepším, kvalita je pro vás v každé oblasti života základním požadavkem. Máte vyvinut estetický smysl a na většinu témat máte silný názor. Nechcete ztrácet čas zbytečnostmi a tak jako trny chrání růži, tak i vy se chráníte před škodlivými vlivy, abyste si mohli zachovat jemnost své duše.

Narcis
Je symbolem znovuzrození a věčných změn. Pokud je vaší oblíbenou květinou narcis, potom jste skutečně kreativní duší, která nesnáší žádná omezení. Vždy ukazujete novou tvář, jste plni nových nápadů a místo důkladného plánování máte v oblibě raději spontánnost. To odráží svěžest a čerstvost narcisů.

Pelargónie
Květina, která je známá jako muškátová růže, je symbolem krásy a důvěry. Milovníci pelargonií dbají o svůj vzhled, jsou to citlivé, pozorné a náročné osobnosti. Mnozí z nich rádi tráví čas ve společnosti, jsou to pravé společenské bytosti, které téměř plavou v moři pozornosti a lásky.

Lilie
S ní jsou spojovány čisté touhy a čisté pocity. Jste milující osobou, která si získává uznání a lásku svého okolí péčí o druhé. Lilie symbolizuje i krásu duše, takže můžete mít tendenci vidět v činech druhých pouze to dobré. Jste velmi dobrým přítelem a je pro vás příjemné, když vidíte, že můžete ovlivnit životy ostatních.

Orchidej
Orchidej je symbolem smyslnosti a naplnění. Věci prožíváte hluboce, jste schopni otevřít se druhým, ale ani svádění vám není cizí. Jste velkorysí a všechny vaše činy jsou protkány vnitřní vášní, ale zároveň jste i tajemní a málo komu dovolíte, aby vás skutečně poznal.

Kopretina
Pokud je vaší oblíbenou květinou kopretina, potom máte pravděpodobně radostnou, optimistickou a veselou povahu. Tato květina je mimořádně živá a dobře se přizpůsobí podmínkám. Ve výzvách vidíte příležitost, ale v hloubi duše jste citliví.

Tulipán
Považovali jste ho za skutečný poklad, v středověkém Holandsku měli až tak velkou hodnotu, že se kvůli cibulkám tulipánů téměř vedly války. Pokud jsou vaše oblíbené, potom je vaše osobnost skutečnou inspirací pro ostatní a pravděpodobně budete během svého života pro mnoho lidí múzou. Ve vašem životě hraje ústřední roli krása, kdekoliv chodíte, všude si vytvoříte svou vlastní malou oázu.

I Manny mají svou vlastní „květinovou řeč”, můžete si mezi nimi vybrat podle osobnosti a nálady. Omamnou vůni pelargónie naleznete v Krémovém deodorantu geranium a rozmarýn, v Mýdle Růžová zahrada, v Manna tělovém peelingu s práškem z hroznových jadérek a i v Pleťovém krému s kyselinou hyaluronovou. Květinová, sladká vůně vás okamžitě okouzlí a probudí vaše smysly.

Naší druhou oblíbenou květinou je růže. Božská, pravá královská vůně, která je ztělesněním krásy. Bylo by těžké vyjmenovat všechny produkty Manny, které jsme obohatili růží. Zde jsou nejdůležitější: Manna květinová voda Růže, Pěnový krém s bambuckým máslem a růžovým esenciálním olejem, a dokonce i v Uklidňující kouli do koupele naleznete sušená poupata růží.

Na závěr jsem si nechala skutečné Manna speciality, květinové vody. V těchto tělových sprejích vyrobených z živé vody a čisté květinové esence mají hlavní roli přírodní výtažky z květů, pokud je jednou vyzkoušíte, navždy si je zamilujete. Rozmazlují vás ve vůních růže, jasmín, heřmánek a santal.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více