Získejte hodnotné dárky od Manny! Podrobnosti>>

Manny dobyly Ameriku
manny dobyly ameriku

Manny dobyly AmerikuI tento rok jsme měli tu čest, že se produkty Manny mohly představit na módní přehlídce studentů končících Harvardovu univerzitu v Americe a mohly se tak opět dostat k fanouškům módy v zámoří!

Manny si všímají ve stále více zemích a mám z toho velkou radost. Hlavně pokud je řeč o tak prestižní univerzitě, jako je Harvard ve Spojených státech Amerických.


Tato instituce je známá svým inovativním a kreativním přístupem a možností rozvíjet talent. Jejich módní přehlídka se i tento rok konala před plným hlediskem: sedělo tam 600 lidí, včetně 200 VIP hostů a promenádu okouzlujících modelek ve fantastických módních kreacích mohlo zase na internetu sledovat více než 4000 diváků. Famózní show byla skutečně inspirující, příjemné materiály a odvážné střihy okouzlili každého. Organizátoři připravili i dárky a právě tady přišla na pódium Manna: VIP balíčky zahrnovaly výběr specialit Manny, díky čemu mohla kreativní smetánka konečně osobně vyzkoušet českou přírodní kosmetiku.

Je to úžasný pocit vědět, že Manna úspěšný příběh pokračuje v nejrůznějších částech světa a ti, kteří se zajímají o kvalitu a přirozenost, si všimnou našich nádherných přírodních produktů. Samozřejmě to všechno by se bez vás nemohlo uskutečnit. Děkuji, že nás podporujete a byla bych velmi ráda, kdybyste věděli, že uznání Manny v Americe je i vašim úspěchem. Je pro mě nesmírně významné, že nám věříte, protože to nám dává sílu k tomu, abychom vás rozmazlovali vždy pouze nejlepšími a nejčistšími přírodními kosmetickými přípravky.

Nyní se však podívejme na fotografie z módní přehlídky! Téma letošní show byla fantazie. To inspirovalo speciální výtvory oblečení, které, jak můžete vidět, se podařily skutečně pohádkově. Stojí za nimi velké množství myšlenek, pokusů, zkoušek a práce, přesně tak, jako za kosmetikou Manny. Průmyslové odvětví je sice jiné, ale jako u každé jiné kreativní činnosti, kreativní proces i u nás začíná myšlenkou, z které se výdrží stane realita. Fantazie je i zde v Manně v hlavní roli, chytneme se každého nového nápadu, každý může představit své myšlenky a ty nejlepší i zrealizujeme během vývoje produktů.

Úspěch Manny na módní přehlídce nás povzbuzuje k tomu, abychom kromě Ameriky dostali přírodní kosmetické přípravky i do jiných, vzdálených zemí světa, protože víme, že zájem o ně je velký. Stále více lidí na mezinárodní úrovni by chtělo přejít na 100% přírodní řešení, protože touží po jednoduchém, čistém životě bez chemikálií. Na molu Harvardu Manny opět potvrdily: přírodní péče o pleť je možná s pomocí fantazie a etických rozhodnutí! Děkujeme, že na cestě Manny okolo světa jste s námi i vy!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více