Šampióni něžnosti, extra panenský olivový olej a měsíčkový olej
Šampióni něžnosti, extra panenský olivový olej a měsíčkový olej

Šampióni něžnosti, extra panenský olivový olej a měsíčkový olejMnozí se mě ptají, která je nejjemnější Manna? Odpovím, ale vždyť všechny jsou takové. Potom ale přece jenom musím přiznat, že existují i šampióni něžnosti.

Extra panenský olivový olej a z něj vyrobené mýdlo

I dnes populární mýdlo z extra panenského olivového oleje bylo jedno z prvních Mann a možná i proto je jeho extra jemná péče tak nezapomenutelná. Je ideální pro každého, pro dospělé i pro děti, pro normální i citlivou pokožku současně. Je velmi šetrné, a proto může být neoddělitelnou součástí každodenní hygieny, na celé tělo i obličej.

Ale od čeho je tak něžné?

Naše suroviny se do produktů Manny dostanou přesně v takové formě, jak je stvořila příroda, to platí i pro mýdlo z extra panenského olivového oleje: neměnili jsme to, co je samo od sebe dokonalé.

Extra panenský olivový olej se získává z olivového oleje nazývaného i tekuté zlato už od pravěku. Je považován za nejcennější a nejušlechtilejší olej, a to zaslouženě.

Extra panenský postup znamená, že olivy neprojdou žádným chemickým procesem, lisování nebo odstřeďování se dělá za studena, mechanicky. Na druhé straně po sběru bobulí, po jejich obrání ze stromů, začne výroba oleje do 24 hodin.

Olivové oleje mají složité kvalitativní třídění, používání pojmenování je třeba si zasloužit. Když olivy čekají na zpracování více než 24 hodin, charakter oleje se změní, ztratí se extra panenský charakter a může se snížit obsah účinných látek. Kvalitní olivový olej je bohatý na vitaminy A a E, díky vitaminu E je přítelem suché a citlivé pokožky.

O extra panenském olivovém oleji si můžete přečíst také v tomto našem článku.

Měsíčkový olej a Měsíčkové mýdlo

To, co je dobré pro citlivou dětskou pokožku, to můžeme bez obav nazvat jemným, možná i proto mám pocit, že i Měsíčkové mýdlo s vůní měsíčku má přední místo mezi něžnými Mannami.
Ještě přidejme, že za tuto fantastickou péči kromě měsíčku vděčíme i organickému bambuckému máslu, které se v tomto mýdle nachází ve vysokém poměru.

Měsíček patří mezi nejoblíbenější, nejdéle používané léčivé rostliny, používá se ve formě čaje, ve formě krému po nanesení na pleť, ale je známý i jako olej. Jeho účinek na zklidnění pokožky uznává i západní medicína.

Toto mýdlo je mému srdci blízké i proto, že v této Manně vyvinuté vysloveně pro dětskou pokožku, jsme jako základní surovinu poprvé použili i měsíčkový olej. A navíc! Mýdlo dokonce obsahuje i sušené lupínky měsíčkového květu, aby mělo hravý, půvabný vzhled.

Chtěli byste si doma vyrobit měsíčkový olej? Zde jsem vám prozradila, jak to můžete udělat.

Jste zvědaví, co se ještě hodí k dětské pokožce? Seznamte se s 3 + 1 složkami, které něžně ošetřují ještě i tu nejcitlivější dětskou pokožku.

Filozofie něžnosti

Manna je totožná se světem bez chemikálií a s přirozeností. Manny neobsahují umělé vonné přísady, palmový olej, ani složky živočišného původu. Už i toto je zárukou jemnosti a péče.

A o čem mluvíme o něco méně, a přitom je to stejně důležité: mýdla balíme ručně. I toto je určitá forma něžnosti, na kterou jsme velmi hrdí, protože dobře vystihuje, jak vážně se k něžnosti stavíme.

Pokud svou pokožku ošetřujete a čistíte Mannami, můžete si být jisti, že jste k ní šetrní. Toto není jen slib - toto je i naše filozofie.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více