Získejte hodnotné dárky od Manny! Podrobnosti>>

Prozradím vám, v čem se ukrývá kouzlo balení
prozradím vám, v čem se ukrývá kouzlo balení

Prozradím vám, v čem se ukrývá kouzlo baleníUrčitě pro vás není žádnou novinkou, že vkusně zabalený kosmetický přípravek na vás udělá dojem už i svým vzhledem. Zodpovědně a pěkně navržené balení má však mnohem větší sílu: má pro vás zprávu.

Například balení mýdla by nemělo být zaměřeno pouze na poskytování hygienické ochrany, nebo aby křičelo na potenciálního zákazníka: „kup si mě”.

Ještě důležitějším úkolem (a dokonce posláním) je, aby vypovídalo o základních hodnotách značky, jako je například ochrana životního prostředí.

Barvy a vzory mají svůj vzkaz

Barvy mohou zásadně ovlivnit naše rozhodnutí při nakupování, takže návrháři obalů po celém světě je používají vědomě a uváženě. Například modré balení může naznačovat klid a spolehlivost, červené energii, vášeň, vzrušení, žluté pohodu, veselost, růžové ženskou eleganci, kouzlo zelené zase přirozenost.

V ideálním případě se zevnějšek setká nejenom s vnitřními hodnotami, ale donutí i k zamyšlení, téměř máme tendenci si s ním pohovořit.

Například s balením Manna mýdel, které jsou tento rok vylepšené a jsou více přátelské k životnímu prostředí, připomínáme nejkrásnější motivy přírody (bujarou vinnou révu, květinové motivy), které svými tvary představují koloběh života, znovuzrození.

I barvami vyjadřujeme víc o produktu: i samotné balení Manna Čisticího mýdla na obličej - White satin je v barvě slonoviny, na které jsou různé, bílé rostlinné motivy. Jemné a vzdušné, jako samotné mýdlo, které je nejlepším přítelem suché a citlivé pleti.

Důležitým poselstvím je i výběr balicího materiálu

Pokud vás barva balení zaujala a vyvolala ve vás emoce, tečku na „i“ může dát jeho materiál.

A to tím, jak a z čeho se vyrábí.

V Manně se ruční prací vyrábí nejenom mýdla, ale i samotná balení.

Moji spolupracovníci balí mýdla do papíru s velkou péčí, takže si můžete být jistí, že řemeslnou práci naleznete v Mannách i z tohoto hlediska.

Naši filozofii přirozenosti bez chemikálií dobře odráží i naše balení: naše mýdla balíme pouze do papíru přátelského k životnímu prostředí - samozřejmě ručně.

(V našem dřívějším článku si můžete přečíst o filozofii Manny, kde vám představím 10 důvodů, kvůli kterým se vyplatí používat Mannu. Pokud jste zvědaví na informace ze zákulisí o vylepšení obalů, v našem blogu klikněte sem.)

Když Vánoce, tak balení dárků…

S blížícími se svátky je mimořádně aktuální téma balení dárků.

Asi nemusím hovořit, že osobní, smysluplný dárek není třeba balit do celofánu, umělohmotného nebo jiného obalu méně přátelského k životnímu prostředí jenom proto, abyste s ním udělali radost. Recyklovaný papír může obejmout dárek stejně tak pěkně a elegantně, jako klasický, umělý balicí papír "plný vzorů" - a i tím produkujete během svátků méně odpadu.

Ale také proto, že je vyrobena z papíru, díky čemu s ní můžete nahradit umělohmotné balení. Po převzetí dárku obdarovaný zaručeně nebude chtít tuto elegantní krabičku vyhodit.

Který obal přírodního Manna mýdla se vám líbí nejvíce? Jsem zvědavá na váš názor, rozhlédněte se mezi Mannami a napište nám to!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více