Přírodní kosmetický přípravek? Účinnost a přirozenost se nevylučují!
přírodní kosmetický přípravek? Účinnost a přirozenost se nevylučují!

Přírodní kosmetický přípravek? Účinnost a přirozenost se nevylučují!Co je přírodní, to nemůže být zároveň účinné? Proč ne. Posbírala jsem pro vás všechno, co se ukrývá za tím, pokud na Mannu řekneme, že je účinná.

Proč by nemohlo být i účinné to, co je přírodní?

V souvislosti s přírodními kosmetickými přípravky koluje mnoho mýtů, mezi nimi i to, že co je „přírodní“, tedy je složeno z přírodních složek, to nemůže být dostatečně účinné. Musíme znovu konstatovat: není tomu tak, avšak není jedno už ani to, co rozumíme pod pojmem účinnost.

Od kosmetického přípravku většinou každý očekává zmírnění, řešení pro vlastní kožní problém. Lidé se suchou pokožkou zmírnění napnutí, lidé s mastnou pokožkou zase zmírnění vyrážek. Tedy, zatímco je pro někoho účinnost „pouze“ příjemný, zklidňující pocit, ostatní možná očekávají viditelnou změnu. Účinnost proto závisí i na tom, co jako účinné cítíte.

Někteří lidé váhají s výběrem přírodního kosmetického přípravku proto, že se domnívají, že je doporučován pouze pro citlivou pokožku, a že jeho účinnost je ochuzena i o jakousi jemnost. V některých případech ani samotná jemnost není zanedbatelný účinek, ovšem pravdou je, že přírodní kosmetické přípravky mohou být ideální pro všechny typy pokožky. Ne proto, že jsou univerzální, i když je faktem, že i mezi Mannami jsou takové, které lze použít u všech typů pokožky. Ale jejich účinnost zaručeně nespočívá pouze v jejich jemnosti.

Zdrojem účinnosti je příroda

V Manně začíná účinnost tam, že se o vynikajících vlastnostech přírodních složek přesvědčíme i my sami. Ani do jedné Manny se nemůže dostat složka, o které bychom nevěděli, zda je přírodní, a zda jsou její hodnoty pravé.

Ale nejenom my tvrdíme, že nepoužíváme umělé přídavné látky, syntetické konzervační látky a barviva (a že neděláme ani testy na zvířatech). Manny jsou přírodní kosmetické přípravky oceněné prestižními organizacemi přírodní kosmetiky. Zasloužená ocenění potvrzují, že o přirozenosti nejenom hovoříme, ale že si ji uhlídáme i při pořizování surovin pro výrobu Mann a také při procesu jejich zpracování.

Na produktové stránce každé Manny můžete i vy vidět loga, která označují jejich ocenění.

Logo Vegan Society označuje výlučně rostlinné složky. BDIH COSMOS Natural potvrzuje, že Manna byla vyrobena šetrnými procesy, že neobsahuje parabeny, geneticky modifikované složky, ani ropné deriváty, a že suroviny pro její výrobu pocházejí z kontrolovaných, důvěryhodných zdrojů. Ocenění Leaping Bunny potvrzuje, že při procesu výroby nebyly prováděny testy na zvířatech, v České republice jsme v tomto na předních místech.

Prokázaná a klinicky potvrzená účinnost

Pokud budete číst, že má daná Manna „prokazatelný“ nebo „klinicky potvrzený“ účinek, znamená to, že tvrzení o jejím účinku potvrdily nezávislé, mezinárodně uznávané výzkumné laboratoře.

🌺 Co je prokazatelný účinek? Část výzkumů jsou subjektivní testy uživatelů, kdy dobrovolníci patřící do daného (daných) typu pokožky pravidelně, většinou po dobu 28 dní, používají konkrétní Mannu. Testy probíhající pod dohledem dermatologa mají přísná kritéria, mimo jiné, že se nemohou používat žádné jiné přípravky s podobným účinkem, že je třeba dodržovat doporučení k přípravku, například, že danou Mannu je třeba používat dvakrát denně, ráno a večer. Na konci výzkumu se provede zápis o pozorovaných výsledcích, na jejichž základě odborníci institutu zjistí, která tvrzení o účincích mohou být považována za prokazatelná.

Touto metodou potvrdila nezávislá laboratoř i prokazatelnou účinnost séra Manna PRO BETAIN + TRI-MOLECULAR HYALURONIC ACID SERUM s obsahem betainu a kyseliny hyaluronové se třemi různými molekulárními strukturami. Sérum se vsákne do pokožky rychle*, jeho používání je příjemné a pohodlné, pokožce dodá zdravý lesk*, pokožka bude na pohled zdravá, pružná a plná života.*

*Na základě subjektivních testů nezávislé, mezinárodně uznávané laboratoře, po používání 28 dnů.

🌺 Co znamená, když je účinek Manny klinicky potvrzen? Při jiném typu výzkumů provádí laboratoř přístrojová měření. Pokud se tvrzení o účinku potvrdí i touto formou, můžeme hovořit o „klinicky potvrzeném“ účinku.

Manna PRO COLLAGEN BOOSTER HEXAPEPTIDE-11 SERUM klinicky potvrzeno: podporuje tvorbu kolagenu v pokožce* a přispívá k tvorbě kolagenu v pokožce.* Potvrzují to speciální přístroje, které měří hustotu pokožky. I zde se pořizuje podrobný zápis, ve kterém se zaznamenávají změny pokožky účastníků výzkumu, po jejich vyhodnocení určí odborníci klinicky potvrzený účinek.

*Sérum podle výzkumu nezávislé, mezinárodně uznávané laboratoře při pravidelném používání 28 dnů zlepšuje hustotu pokožky v průměru o 10%.

🌺 Jsou Manny, jejichž účinnost potvrzují uživatelské i přístrojové testy, mají prokazatelný i klinicky potvrzený účinek současně. Mezi takové patří mimo jiné Manna PRO BETAIN + TRI-MOLECULAR HYALURONIC ACID SERUM, které kromě již výše prokazatelných účinků i klinicky potvrzených viditelně zmírňuje jemné linky a vrásky*, snižuje množství, velikost a délku vrásek.*

*Na základě přístrojových měření nezávislé, mezinárodně uznávané laboratoře.

Nepotřebujete dělat kompromisy

Účinnost Mann vyrobených z přírodních složek spočívá ve vybraných složkách, ale také v tom, že při každém kroku výrobního procesu dbáme na přirozený přístup.

Manny testované v laboratoři a oceněné prestižními mezinárodními institucemi vás přesvědčí, že i kosmetický přípravek, který obsahuje přírodní složky rostlinného původu a který nebyl testován na zvířatech může být účinný.

Jaký účinek očekáváte od své oblíbené Manny? Už jste vyzkoušeli přírodní a účinná Manna PRO séra a water creamy?Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení!Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více