Podpora růstu řas, přirozeně!
podpora růstu řas, přirozeně!

Podpora růstu řas, přirozeně!Husté a dlouhé řasy, které upozorňují na zářivé oči a dodávají hloubku pohledu. To je snem každé ženy, ne náhodou. Krásné řasy jsou symbolem ženskosti a smyslnosti. Ukážu vám, jak můžete podpořit růst svých řas, přírodně!

Oči jsou zrcadlem duše - hovoří přísloví a možná právě proto považují ženy ve všech kulturách za důležité zvýrazňování řas, protože právě pěkné řasy nejenom oči lemují, ale zvýrazňují i pohled. Navíc se dlouhé a husté řasy, stejně jako husté a dlouhé vlasy, ztotožňují se zdravím.

V poslední době jsou velmi moderní umělé řasy, ale měli byste vědět, že své řasy si můžete přirozeně zahustit a prodloužit, a to nejenom pro estetické účely, ale proto, že je to skutečně ošetřuje.

Ricinový olej
O tomto oleji jste už mohli slyšet v souvislosti s péčí o vlasy. Výborně podporuje růst ochlupení a hovoříme o zcela přírodním řešení: tento vzácný olej, který je pro vaše tenké řasy hotovým elixírem, se lisuje ze semen léčivé rostliny ricin. Díky obsahu vitaminu E je vyživuje, a navíc tato přírodní složka zabraňuje i dalšímu poškození řas.

Kokosový olej
Kokosový olej je univerzálním olejem, který můžete použít kromě vaření a pečení i na zkrášlování. Je to bohatý olej příjemné konzistence, který má také vysoký obsah vitaminu E, v tekutém stavu je průhledný, na dotyk hedvábný. Doporučuji, abyste na řasy nepoužívali stejný olej, který používáte v kuchyni. Pokud toužíte po přírodní, 100% čisté specialitě, potom vyzkoušejte Manna organický panenský kokosový olej s božskou vůní.

Mandlový olej
Kouzelně hedvábný olej s příjemnou vůní, který vaše polámané a vysušené řasy do sebe doslova vsáknou. Tuto hedvábnou olejovou specialitu světle žluté barvy naleznete i na paletě Manny! Je bohatý na omega-9 mastné kyseliny, kyselinu linolovou a vitaminy, aby vaše krása vynikla.

Arganový olej
Tento exotický poklad nazývají i zlatem Maroka. Jedná se o sametový olej bohatý na vitamin E a nesycené mastné kyseliny. Vyzkoušejte Manna arganový zkrášlující olej, který je za studena lisovanou olejovou specialitou a obsahuje všechny poklady rostliny.

Z uvedených olejů můžete vyzkoušet každý, ale nejlepší bude, pokud budete najednou experimentovat pouze s jedním. Kávovou lžičku oleje nebo několik kapek z každého, vložte do malého kelímku. Potom mírně navlhčete vatový tampon a položte pod spodní řadu řas. Je to potřebné z toho důvodu, aby se vám po zavření očí do nich nedostal olej. Pomocí vatové tyčinky opatrně natřete řasy olejem (ať se dostane i ke kořínkům!), potom oči klidně zavřete, aby si mohly řasy na mírně navlhčeném vatovém tamponu odpočinout. Nejlepší je, pokud tento malý zkrášlující rituál zopakujete každý večer. Nečekejte zázraky po jednom použití, výsledky budou viditelné po uplynutí několika týdnů, kdy do sebe vaše řasy začnou vsakovat přírodní vyživující látky a velké množství vitaminů. Olej si na nich můžete nechat třeba i celou noc a ráno můžete pospíchat do koupelny, abyste se pokochali výsledkem!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více