Oznámení
oznámení

OznámeníDistribuce produktu “Krémový pleťový peeling s mletými olivovými jadérky” je vzhledem na problémy ze strany logistiky dočasně pozastavena. Nedávno jsme Vás nesprávně informovali o tom, že jeho balení obsahuje recyklovaný oceánský odpad. Balení produktu je skutečně z recyklovaného odpadu, ne však z oceánského. Je nám to velmi líto a snažíme se udělat všechno pro to, abychom tento problém vyřešili.

Pokud jste si produkt zakoupili pouze z důvodu, že je jeho balení vyrobeno z oceánského odpadu, pošlete nám ho zpět a vrátíme Vám jeho cenu a náklady za poštovné. Pokud tak chcete udělat, kontaktujte prosím zákaznický servis na e-mailové adrese zakaznickyservis@mannamydlo.cz.

Produkt bude brzy dostupný v balení, které bude obsahovat recyklovaný oceánský odpad, protože toto byl náš původní záměr a v této věci nemíníme ustoupit.

Omlouváme se za nepříjemnost, a pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, napište prosím na e-mailovou adresu zakaznickyservis@mannamydlo.cz.

Děkuji za pochopení,
Andrea Vargová

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více