Začíná záplava výher na Instagramu! Sledujte nás a vyhrajte!
začíná záplava výher na instagramu! sledujte nás a vyhrajte!

Začíná záplava výher na Instagramu! Sledujte nás a vyhrajte!Jedním ze zářivých momentů mého dne je, když si v klidu otevřu stránku Manny na Instagramu a vidím spoustu nádherných fotografií plné inspirací, nálad a nápadů. Sledujte naši stránku, protože v srpnu odstartujeme týden výher, během kterého můžete získat cenné Manna dárky! Sledujte nás, dnes bude první hra!

Na Mannách je nejúžasnější to, že mají vliv na všechny vaše smysly. Jejich příjemný dotyk hladí vaši pleť, jejich pohádková vůně vás okouzlí a pohled na ně zase poskytuje harmonii přírodního světa. Nejvíce však miluji kompozice, kdy u dané Manny na něco asociujeme: k osvěžujícímu pleťovému krému s kyselinou hyaluronovou jsme nafotili čerstvě uvařenou lahodnou kávu, protože kofein probudí naši mysl přesně tak, jako pleťový krém dodá naší pokožce životadárnou energii.

Ale stránka dává nápady i na to, jak a kdy můžeme do svého života vnést Manna momenty. Proč bychom si nerozmazlovali své ruce a nohy Manna kokosovým olejem během toho, když sledujeme poslední sérii Her o trůny? Ale z Instagramu dostanete návody i na to, jaké základní Manny by se měli dostat do vaší kabelky, například balzámy na rty nebo malý kelímek organického bambuckého másla a lahvička Manna květinové vody. Mnozí jste nám psali už i o tom, že na Insta stránce Manny jste objevili to, kterou knihu byste si mohli přečíst a čím byste se mohli během čtení rozmazlovat.

Nyní se vám obzvláště vyplatí sledovat naši Insta stránku, protože kromě množství inspirací můžete získat i hodnotné Manna dárky! V době od 2. do 9. srpna vám nabídneme až 3 soutěže! Manna Víly už usilovně připravují dárky a nemohou se dočkat, aby mohly uveřejnit jména šťastných výherců. Pro podrobnosti sledujte naši stránku, protože již brzy zjistíte, co musíte udělat, aby byly Manna poklady vaše! Tyto soutěže máme velmi rádi i proto, že takto vás můžeme obdarovat a vyjádřit vám, jakou máme radost, že jste každý den s námi, že nás sledujete a že píšete pozitivní a inspirativní komentáře!

Na Insta stránce Manny najdete kromě vizuálního zážitku i praktické informace, v Mystory například můžete najít užitečné rady na různé kožní problémy. V jednom z našich nejpopulárnějších příspěvků byla řeč o péči o problémovou pleť, na kterou je dokonalou volbou Manna Eben - čisticí mýdlo na obličej s aktivním uhlím, které je v neposlední řadě díky své černé barvě jako noc velmi Insta-kompatibilní.

Naši věrní sledující uživatelé Insta stránky se samozřejmě jako první mohou dozvědět o našich nejnovějších akcích, dokonce jim postupně dávkujeme i mnoho informací o uvedení nových produktů. Naše Insta stránka je hrdostí Manny, milujeme její editování a obnovování, protože se přitom můžeme setkat s vámi.

Nezapomeňte, že vždy si zasloužíte trochu relaxačního dobití, abyste do svých všedních dnů vnesli trochu světla! Ať se tyto krátké chvíle „pro mě” stanou součástí vašeho každodenního života, věřte mi, čas, který věnujete sobě, nikdy není zabitým časem, protože potom budete moci pokračovat s obnovenými silami a radostí. Dokonce nyní můžete s trochou štěstí vyhrát i své oblíbené Manny! Sledujte nás a dobijte se energií s nejnovějšími tipy a inspiracemi z oblasti péče o krásu! Čekáme vás na Instagramu!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více