Konečně to prozradíme: s tímto počítejte v roce 2020!
konečně to prozradíme: s tímto počítejte v roce 2020!

Konečně to prozradíme: s tímto počítejte v roce 2020!Horečka novoročního plánování se nevyhnula ani nám. Podělím se s vámi o to, k čemu jsme dospěli, abyste mohli přesně vědět, s čím můžete jako fanoušek Manny počítat tento rok.

Hovoří se, že novoroční předsevzetí dlouhodobě nefungují. Bez ohledu na to, jak velmi jsme nadšeni, jejich dodržování a realizaci dokážeme dodržet pouze několik týdnů, potom se velké řeči pomalu rozplynou. Nakonec půjde všechno svým obvyklým způsobem, jako kdyby se nic nestalo.

Nejspolehlivějším způsobem, jak se tomu vyhnout je, že zůstanete věrni sami sobě, tedy nebudete si přát něco, co nepochází od vás. O čem v hloubi duše víte, že se k vám nehodí.

Rozvíjet a měnit se samozřejmě můžete (dokonce je to i povinné). Avšak stálost a dodržování vašich hodnot je mnohem uklidňující než výbušnost, a to i pro vás i pro vaše okolí.

S ohledem na to jsme se rozhodli, že největším novoročním plánem bude to, že i v roce 2020 zůstaneme sami sebou!

Co od nás můžete očekávat v roce 2020:

  1. Setrvání při ochraně přírody a etické výrobě.

Nemusíme přísahat, že jako uznaná značka přírodní kosmetiky i nadále zůstaneme věrni tomu, že nebudeme používat chemikálie. Můžete věřit tomu, že v Manně nenajdete žádné chemikálie, parabeny nebo jiné chemické sloučeniny.

Přirozenost je u nás nadevše, proto je samozřejmostí, že ani v roce 2020 nebudeme používat přidané parfémy. Božskou vůni Manny budou i nadále dodávat 100% přírodní esenciální oleje a jiné přírodní složky.

  1. Rozmazlování, díky kterému poletíte až ke hvězdám.

Vaše odezvy dokazují, že kdo už jednou vstoupil do světa Manny, více ho nechce opustit, protože tady najde vše, co potřebuje k přírodní péči o svou pleť, vlasy a zuby bez chemikálií.

Svět Manny je skutečně takový, jako noční obloha plná zářivých hvězd. Pohled vás jednoduše okouzlí a nekonečný vesmír zase láká na vzrušující dobrodružství.

Seznamujete se až nyní s tímto nádherným, novým světem? Máme toho hodně, co můžete objevovat, jenom se vydejte na cestu, jedna Manna s sebou potom přinese další ... K prvním krokům i v roce 2020 doporučujeme test typu pokožky, po jehož vyplnění dostanete praktické tipy k správné péči o svůj typ pokožky, ale i o pro vás ideálních Mannách.

  1. Oslava trvající celý rok.

Pokud jste věrným fanouškem Manny, potom dobře víte, že u nás jsou Víly těmi, kdo v pozadí hýbou celým světem Manny. Ony jsou ty, na které se můžete vždy a ve všem spolehnout - vaši objednávku vypraví na cestu nebo právě odpovídají na vaše dotazy.

Jako Mýdlová víla se na ně spoléhám už od začátků. Každá nová Manna, nové balení, soutěže, větší či menší překvapení, dobročinné akce a dárky, to vše odráží pracovitost Víl, práci jejich rukou a výdrž.

Ale koho musíme v roce 2020 skutečně oslavovat, tím jste i nadále VY!

Péče Mann, která je jako z pohádky, jejich jemné ošetřování, je tady pouze pro vás.

Vaše nekončící zvědavost, vaše chuť hrát si, vaše radostná věrnost, vaše touha po ochraně životního prostředí. To, že víme, že: pro sebe i svou rodinu chcete to nejlepší, nejnáročnější, tedy přírodní péči o pleť bez chemikálií a bez kompromisů.

Co na vás ještě v tomto roce čeká? Brzy budu pokračovat, očekávám vás!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více