Takto buďte nejlepším přítelem sami sobě
takto buďte nejlepším přítelem sami sobě

Takto buďte nejlepším přítelem sami soběKaždý z nás potřebuje jednoho nebo několik dobrých přátel. Takových, kterým můžeme důvěřovat, kteří nás vyslechnou, kteří jsou s námi v dobrém i zlém. I vy můžete být dobrým přítelem sami sobě, prozradím vám, jak na to.

Všimla jsem si, že fanoušci Manny vědí lépe než kdokoliv jiný, co potřebují, pokud je řeč o kráse jejich pokožky nebo vlasů. Uvědoměle sáhnou po přírodní péči o krásu a hygienu bez chemikálií, s jistotou vybírají mezi Mannami.

Je to pochopitelné, protože chtějí to nejlepší, chtějí ochránit sebe a svou rodinu před nevyzpytatelnými účinky chemikálií a umělých přísad v produktech kosmetického průmyslu.

Ale proč je to tak? Protože fanoušci Manny jsou trochu víc uvědomělí než ostatní?

Podle mě proto, že fanoušek Manny je zároveň i nejlepším přítelem samotného sebe - anebo se alespoň vydal po cestě sebepoznání.

Pro nikoho nemůžete být tak důležitý jako pro sebe. Myšlenka přátelství zní možná divně, ale představte si to: stalo se vám už, že jste se divili nad některým svým rozhodnutím, případně nečekanou větou? Jsme mnohem víc, než to, co si o sobě uvědomujeme v každodenním shonu.

V novém roce se i vy snažte, abyste se lépe poznali - takto se budete umět snadněji najít i s Mannami, které se k vám hodí.

Takto se můžete dostat blíže k sobě (i k Mannám):

  • Chopte se drobných radostí života. Porozhlédněte se ve svém nejbližším okolí, jako kdybyste ho nyní viděli poprvé. Pokuste se co nejpřesněji definovat své pocity o nábytku, o zařízení bytu, o barvách, rostlinách. Co ve vás vyvolávají? Jaká bude kvůli nim vaše nálada? Vnitřní hlas lže jenom zřídka, pokuste se ho přivolat co nejčastěji. Pokud ho poslechnete, pak se budete moci snadno rozhodnout, například zda si máte vybrat citronový nebo levandulový esenciální olej. Na začátek s naší pomocí objevte, co o vás vypovídá vaše oblíbená květina!
  • Definujte, které hodnoty a cíle, jsou pro vás mimořádně důležité, pokud je řeč o péči o krásu, o domácnost. Nesnášíte, když vzniká zbytečný odpad? Znervózňuje vás velké množství syntetického balicího materiálu? Jste zastáncem minimalistické domácnosti a nejraději byste se obklopili nejmenším množstvím předmětů? Pokud víte, po čem toužíte, pak se nemůže stát, že přinesete rozhodnutí, se kterými se neztotožňujete.
  • Slibte si, že si budete věnovat dostatek času. Do tohoto nepočítejte činnost, kterou sice provádíte sami, ale musíte ji bezpodmínečně udělat (úklid, praní, mytí nádobí). Osamotě strávené chvíle ať jsou sváteční, úmyslné a radostné. Je jedno, jaký budete mít program, jenom ať je takový, během kterého se budete dobře bavit, který nemusíte sílit, co není povinností, pouze pěnově lehké potěšení. Kino, čtení, procházka? Vy víte!
  • Posuďte i aktuální potřeby své pokožky. Situace je totiž taková, že vaše pokožka se neustále mění. Plynutí času, hormonální změny, pití tekutin, vnější prostředí, to vše ovlivňuje zdraví a stav vaší pokožky. Možná, že před několika lety ještě byla suchá, ale dnes je už víc dehydratovaná. Mírný rozdíl, ale není to vůbec jedno! (Pokud si nejste jisti, co vaši pokožku charakterizuje, vyplňte náš test typu pokožky). Pokud máte dostatek sebepoznání, určitě si vyberete Mannu, která se nejvíce hodí k typu vaší pokožky. Na této stránce jsme jmenovali i Manny podle typu pokožky, a pokud jste je takto dohromady ještě neviděli, určitě začněte se seznamováním.

Pokud se do nového roku vrhnete jako nejlepší přítel samotného sebe, odměna vás nemine. Díky sebepoznání můžete pustit všechno to, co vás zatěžuje a rozhodnutí, která se až dosud zdála být nutností, můžete nahradit rozmazlováním.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více