Patří vám luxus!
patří vám luxus!

Patří vám luxus!Přináší vám pocit luxusu, poskytuje pocit hydratace a vaši pleť vyhladí. Nyní můžete vzácný poklad, Manna Luxusní elixír na obličej, získat za zvýhodněnou cenu!

Toužíte po něčem výjimečném? Rozmazlujte svou pleť Manna Luxusním elixírem na obličej každý den, protože od něj se prokazatelně zmírní vaše vrásky!

Splněný sen

Když se zrodil Luxusní elixír na pleť, splnil se můj toužebně očekávaný sen. Několik let jsem experimentovala, pracovala na něm ve dne i v noci a testovala jsem formuli. Za tu dobu se elixíru na obličej vyrobilo 17 testovacích verzí a vždy jsem se snažila o dosažení maxima. Už i první recepty byly velmi oblíbené a dostala jsem pozitivní reakce, ale jako maximalistka jsem nebyla spokojena s něčím, co je méně než dokonalé. Určitě víte: pro mě je nejdůležitější to, abyste od Manny dostali vždy jenom to nejlepší.

V Luxusním elixíru na obličej - jako ve všech ostatních Mannách - je moje srdce, duše a to nejlepší z vědomostí a zkušeností Manny


Byla jsem si jistá, že Manna elixír vyrobený z kouzelných olejů a jiných účinných látek pro péči o pleť bez chemikálií se dokonale postará o vaši pleť, ale považovala jsem za důležité i to, aby ho otestovala i nezávislá, mezinárodně uznávaná laboratoř.

Prokazatelně:
  1. Zmírňuje délku a hloubku vrásek*
  2. Poskytuje pocit hydratace*
  3. Zlepšuje pevnost pleti*
  4. Pleť bude pružnější a hladší*
  5. Rychle se vstřebává**
  6. Je dokonalou volbou i jako noční sérum**

*na základě údajů přístrojových měření vykonaných výzkumů nezávislou, mezinárodně uznávanou laboratoří, za účasti 25 žen (od 26 do 65 let), po dobu čtyř týdnů (při použití jedenkrát denně)
**na základě subjektivních uživatelských odezev vykonaných výzkumů nezávislou, mezinárodně uznávanou laboratoří, za účasti 25 žen (od 26 do 65 let), po dobu čtyř týdnů (při použití jedenkrát denně)

Pohádkový elixír v okouzlujícím balení

Z exkluzivního Manna séra na pleť stačí nanést na obličej a okolí očí několik kapek a uvidíte: vaše pleť bude za něj vděčná!

Elixír na pleť jsme naplnili do nádherné, růžové lahvičky, na které se vlní krásné ornamenty. Vezměte si ji do ruky a kochejte se v elegantní a čisté formě! Navíc díky praktickému uzávěru s pipetou bude pro vás jeho používání doslova hračkou.

Máte rádi Manna Luxusní elixír na obličej? Nyní na vás čeká mimořádná příležitost: do 11.04.2019 do půlnoci může být 30 ml balení vaše místo 1058 Kč pouze za 888 Kč, klikněte sem

Tato Manna je božská, že? Už jste ji vyzkoušeli?

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více