Staří favorité v novém šatu!
staří favorité v novém šatu!

Staří favorité v novém šatu!Manna mýdla se znovuzrodila: balení bude veselejší, živější, tvar bude praktičtější, více sedne do ruky, ale jeho vnitřní hodnoty, složení a účinek zůstávají stejné!

Když jsem před mnoha lety vyrobila své první mýdlo, neměla jsem odvahu snít o tom, kolik lidí bude milovat a používat Mannu! Děkuji, že na cestě bez chemikálií, na které jsme se dostali k novému milníku, můžeme kráčet společně: obnovila se mýdla, pilíře říše Manny!

V dřívější podobě už v internetovém obchodě Manna mýdla dlouho nenajdete, a dokonce některá už nyní můžete dostat v novém balení, přátelštějším k životnímu prostředí. Zanedlouho se všechna mýdla změní: pokud už ve skladě některé z klasických mýdel nebude, zákazníci automaticky dostanou nové. Proto se v tomto přechodném období může stát, že se do vašeho balíčku dostane staré i nové Manna mýdlo!

Začíná nová éra!

I když byla Manna mýdla velmi pěkná, v budoucnosti budou ještě krásnější!

Jejich zevnějšek se sice změní, ale recept zůstává starý: přírodní mýdlové speciality se budou i nadále vyrábět ze stejných veganských surovin bez chemikálií a palmového oleje a vámi oblíbené složení, barevnost, pěna a samozřejmě i účinek zůstanou původní!

Určitě jste už slyšeli chytrou otázku, co je těžší, kilo peří nebo kilo železa? Odpověď je snadná: jsou stejné. U vylepšených Manna mýdel se mění pouze tvar, hmotnost zůstává stejná jako předtím. Budou o něco delší, užší a baculatější - díky čemu bude jejich používání mnohem snadnější a jejich tvar lépe padne do ruky.

Ptáte se, proč je to třeba?

Čas na obnovu balení mýdel dozrál z několika hledisek! Mnozí si stěžovali na to, že Manna mýdla dostala nejenom papírové, ale i nylonové balení. Tento problém se odstraní a v duchu ochrany životního prostředí je dáme pouze do recyklovatelného papíru. Dobrou zprávou však je, že zanechání nylonu nebude na úkor zachování hygienického balení, protože nový, nádherně barevný papír dokonale ochrání celé mýdlo!

Obnova je v našem životě důležitá, na balení nových Manna mýdel se vlní bujaré úponky, směřují k obloze a oslavují koloběh života, znovuzrození! Víte, co znamená nový design Manna mýdel? Úponky se kroutí nahoru, tak jako roste rostlina. Květinový motiv vyjadřuje starodávnou touhu po spojení s přírodou.

Již brzy budete i vy držet ve svých rukou zvenku vylepšená Manna mýdla. Už se nemohu dočkat, jak se vám budou líbit! :)

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více