Sprej, od kterého budou vaše vlasy zářit
sprej, od kterého budou vaše vlasy zářit

Sprej, od kterého budou vaše vlasy zářitJeden z nejnovějších členů rodiny Manny se stal hvězdou téměř okamžitě. Intenzivní, regenerační sprej na vlasy, který zlepšuje strukturu vlasů, jsme představili na začátku léta, ale už nyní má velké množství fanoušků, ne náhodou. S pomocí této Manny dokážete ze své koruny krásy vyčarovat tak lesklé a hedvábné pramínky, jako ještě nikdy předtím!

Intenzivní regenerační sprej na obnovu struktury vlasů, tak byla pojmenována nejnovější inovace Manny, o které mohu s hrdostí prohlásit, že dokáže korunovat rutinu péče o vlasy každé ženy. Mnozí jste se mě ptali, čím byste ještě mohli své vlasy kromě pravidelné péče šamponem - balzámem rozmazlovat a co byste měli udělat, aby se vaše pramínky dostaly z kategorie „normální” do kategorie „woow”!

Zde, v laboratoři Manny, jsme hledali odpovědi přesně na tyto otázky a už na začátku jsme věděli, že bude třeba intenzivní olejová výživa s mimořádně bohatým složením. Vlasy jsou totiž vystaveny enormnímu množství škodlivých vlivů, od znečištěného ovzduší, přes různé jiné vlivy, nemluvě o silném slunečním záření. Díky tomu všemu mohou vlasy časem vyschnout, lámat se, zmatnit a stát se křehkými. Tehdy je třeba doplnit pravidelnou kombinaci šamponu a balzámu intenzivním, vyživujícím ošetřením, které vlasy vyživuje a regeneruje do hloubky.

Podívejme se, co obsahuje a jak třeba nejnovější přípravek pro péči o vlasy od Manny používat!

Tajemství se ukrývá v surovinách: sametový ricinový olej je nejlepším přítelem vlasů, jistým druhem „životadárného elixíru” pro vlasové cibulky. Druhou hvězdnou složkou spreje je hedvábně ošetřující arganový olej, který se nazývá i tekuté zlato a také úžasný olej z melounových jadérek, který je bohatý na živiny. O pohádkovou vůni se postará 100% čistý rozmarýnový esenciální olej, který je také prvotřídním přípravkem péče o vlasy.

Jedinečná kombinace těchto 100% přírodních složek bez chemikálií poskytuje okouzlující efekt, po kterém toužily davy fanoušků Manny. Sprejem, který se nazývá i „tekutý zábal na vlasy”, můžete produkovat podobný výsledek, jaký dosahují nejelegantnější kadeřnické salóny. Vaše vlasy budou intenzivně zářivé, lesklejší, přesně takové, jaké mají filmové hvězdy, na dotyk zase budou mnohem měkčí. Struktura vlasů se zlepší a vaše vlasy se zregenerují.

Nejlepší na celém je, že použití spreje je velmi snadné a pohodlné! Před použitím ho důkladně protřepte, aby se složky smíchaly! Nastříkejte ho na vlasy minimálně půl hodiny před mytím vlasů a dávejte pozor na to, aby se dostalo dostatečné množství i na vlasovou pokožku a konečky vlasů. Důkladně ho vmasírujte, aby se vsákl do hloubky. Můžete ho aplikovat na suché nebo i vlhké vlasy, oběma způsoby dosáhnete stejný účinek. Zatímco čekáte, zabalte si vlasy do ručníku, takto je udržíte v teple a podpoříte vsáknutí vzácných účinných látek. Samozřejmě ho na vlasech můžete nechat i mnohem delší dobu, ale vždy před mytím vlasů. Zjistíte, že sprej se snadno nanáší a snadno se i smývá. Na svých nádherných lesklých, ošetřených a měkkých pramíncích navíc ještě dlouho budete cítit příjemnou, jemnou rozmarýnovou vůni. Skutečné luxusní rozmazlování!

Na závěr bych se s vámi chtěla podělit o výborný recept na vlasový zábal:

Přísady: 1 zralé avokádo, 2 kávové lžičky Manna Organického panenského kokosového oleje a 3 polévkové lžíce Manna Intenzivního regeneračního spreje na obnovu struktury vlasů

Avokádo očistěte, odstraňte jádro, a potom ho vidličkou roztlačte na kašičku. Krémové avokádo bohaté na živiny se dokonale smíchá s Manna kokosovým olejem a Intenzivním regeneračním sprejem na obnovu struktury vlasů. Suroviny důkladně zpracujte, a když se vám směs bude zdát velmi suchá, přidejte malé množství Manna květinové vody. Potom už nezůstává nic jiného, pouze zábal nanést po celé délce vlasů. Vlasy zabalte do ručníku a bohatý olejový zábal na nich nechte minimálně 40 minut, aby mohl vyvinout své blahodárné účinky. Potom ho opláchněte a vlasy umyjte obvyklým způsobem. Uvidíte, že vaše vlasy doslova nabijí a výsledkem bude krásou zářící koruna krásy!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více