5 věcí, které jste o Manně nevěděli!
5 věcí, které jste o manně nevěděli!

5 věcí, které jste o Manně nevěděli!Jste zvědaví na tajemství Manny? Na to, co se děje v zákulisí a jak se u nás žije? Prozradím vám několik tajemství a zaručuji i to, že i největší fanoušci Manny zde naleznou takové zajímavosti, o kterých až dosud nevěděli!

První Manna

Úplně první Manna, která se zrodila, bylo levandulové mýdlo. Ještě si pamatuji, jak jsem uprostřed noci, když moje děťátko spokojeně spalo, stála v kuchyni a míchala odvar s božskou vůní. Když začalo svítat, první kostka Manna mýdla z přírodních složek a s mojí oblíbenou složkou, 100% čistým levandulovým esenciálním olejem, už ležela na stole. Byl to nádherný pocit, začátek nové éry. Mýdlo jsem hned i pojmenovala. Jak jinak se mohlo jmenovat, než stylově: Provensálská levandule. Tato vůně je dodnes jednou z mých nejoblíbenějších a stala se ochrannou známkou jedné etapy.

Zasvěcení

Jedno z tajemství ze zákulisí, na které jsem velmi hrdá, protože je skutečně zajímavé. Pokaždé, když se k Manně přidá nová Víla, projde „zasvěcením”, aby se mohla stát skutečnou Manna Vílou. Co to přesně znamená? Zasvětíme ji do tajemného života Manny, tedy ji vezmeme vařit mýdlo. Tehdy si může naše nová Víla vlastnoručně uvařit Manna mýdlo, které si vybere, a potom si ho může vzít i domů! Většinou je to zážitek na celý život, protože během tohoto procesu to vypadá, jako by nahlédla do „čarodějnické kuchyně”, odhalí se všechny tajemství výroby Manna mýdel. Kde a jak se mýdlo vyrábí? Opravdu se musí vařit? Jaké suroviny a v jakém poměru do něj třeba přidat? A pohádkové esenciální oleje? Během této milé procedury trvající půl dne pořizujeme o nových Vílách fotografie, které potom dostanou e-mailem, díky čemu se pro ně může den významného zasvěcení stát trvalou vzpomínkou.

První testující

Výroba každé nové Manny od nápadu až po zákazníka je výsledkem velmi dlouhého procesu. Verze připravujeme několik měsíců, let, a pokud si myslíme, že se zrodilo mistrovské dílo, může začít testování. Protože nikdy, za žádných okolností netestujeme na zvířatech, novinky začnou jako první používat naše Víly, tedy naši spolupracovníci! Přiznávám, že je to velmi vzrušující období, protože každý postupně přichází s novými zkušenostmi a s nadšením vypráví, jak se mu zcela nová Manna osvědčila! Každého si vyslechneme a bereme v úvahu názor každého. Myslím si, že jsme velmi šťastní, protože v našich taškách se stále schovává nějaké balení testovací verze dalšího Manna hitu! Pracovní povinnosti.

Luxusní elixír na obličej: výhercem se stala osmnáctá verze

Jedním z nejpozoruhodnějších vývojových trendů v uplynulém období byl Luxusní elixír na obličej, který se stal v životě Manny skutečně velkým hitem. Doslova padl do povědomí veřejnosti a stal se tak populárním, že jsme byli překvapeni i my. Vtrhli jste do internetového obchodu a i od té doby se považuje za jednu z našich nejvyhledávanějších Mann. Když si však představíte, jaká výzkumná práce předcházela jeho uvedení na trh, potom se této popularitě ani nemůžete divit. Elixíru se vyrobilo 17 testovacích verzí a naše Víly přišly s 17 různými verzemi, které byly svým způsobem všechny výjimečné. Probíhala obrovská výzkumná práce, analýza a výzkum, vyráběly se formule, jedna lepší než druhá. Když byla hotová sedmnáctá, řekla jsem, že ano, blížíme se k cíli. Ještě drobná, téměř neviditelná změna v receptu a bude to dokonalé. Za týden přišla 18. verze. Vyzkoušela jsem ji a hned jsem cítila: toto je ono, zrodil se Manna Luxusní elixír na obličej. Mistrovské dílo.

Vánoční pizza párty

V prvních letech existence Manny byl před Vánocemi v dílně tak velký shon, že jsme neměli ani chvíli času na to, abychom šli do restaurace uvolnit se a oslavit rok tvrdé práce, na to už čas nebyl vůbec. Všechny své myšlenky jsme věnovali tomu, jak se nám podaří vyřídit všechny objednávky a soustředili jsme se na to, aby se přírodní kosmetické přípravky dostaly pod stromeček každého fanouška Manny. Během dlouhých hodin přesčasů jsme dostali nápad a objednali jsme několik kusů pizzy, sedli jsme si kolem stolu a společně jsme je snědli. Toto byl náš malý vánoční oběd, který se podařil tak skvěle, že od té doby se stal tradicí a na konci každého roku oslavujeme naši celoroční práci společnou veganskou pizzou! Žádný rozruch, pouze klidně a přirozeně. Takto probíhají všední dny v Manně.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více