Přírodní složky

Základem technologie Manny je nekompromisnost: Manna výrobky jsou 100 % bez chemických látek. Neobsahují umělé vonné látky, barviva ani konzervační látky.

Přírodní produkty Manny

Manna je jediná firma s přírodní kosmetikou, které výrobky se mohou pyšnit certifikáty organizací, které se zabývají přírodní kosmetikou, ochranou zvířat i přírody a také certifikátem Velké ceny produktů.

S úspěchem jsme prokázali, že žádná ze surovin produktů Manny nebyla testovaná na zvířatech, proto mohou nosit logo skákajícího zajíce (Leaping Bunny). Prověřena nebyla pouze celá společnost, ale i všichni její dodavatelé.

Než se k Vám výrobky Manna dostanou, na každém z nich pracuje průměrně devět pracovníků.

Vedle již zmíněných faktech jsme přijali i jedinečné rozhodnutí, že ani jeden produkt Manny nesmí obsahovat palmový olej - kosmetický průmysl bez opodstatnění používá tuto základní surovinu, jejíž výroba vedla k ekologické katastrofě. Je pro nás velkou ctí, že jsme mohli být partnery jedné z nejznámějších primatologiček světa, Dr. Jane Goodall, v boji za záchranu pralesů.

Produkty přírodní kosmetiky Manna, pravé a výjimečné kvality, vyráběné bez chemikálií, výhradně z přírodních surovin a přírodními procesy, jemně ošetří i nejcitlivější dětskou pokožku.

Vyzkoušejte nyní tyto fantastické poklady, vždyť svět Manny je světem nedotčené přírody!