Voňavé nebo neparfémované?
voňavé nebo neparfémované?

Voňavé nebo neparfémované?Předpokládám, že i vy milujete vůně? Ale tak, jako v jiných případech, i zde je důležitá určitá hranice a soulad. Pokud hovoříme o umělých přísadách, můžeme říci, že na svou pokožku nechceme používat škodlivé voňavé látky plné chemikálií. Ale ani při používání přírodní kosmetiky bez chemikálií není jisté, že nejlepším řešením je pro nás právě voňavá verze.

Účinek vůní

Jsou příležitosti, kdy přímo toužíme po nějaké vůni. Potřebujeme ji. Může to být například koupel po namáhavém, únavném dni.

Pokud se chcete uvolnit, levandule může být vašim nejlepším společníkem. Přináší očekávaný klid a po zbytek dne vás připraví na odpočinek. V tomto případě je nejlepší volbou ponořit se do vany plné horké vody, která vás láká vůní Manna koule do koupele geranium-levandule.

Pokud však máte raději pocit, že potřebujete trochu povzbudit a dobít energii, dopřejte si rychlou sprchu Manna sprchovým gelem s vůní rozmarýnu a máty, jehož vůně probudí nejenom vás, ale i vaše okolí!

Protože vaše vůně nemá vliv pouze na vás!

Nemíchejte!

Právě proto není jedno, jaké vůně vás obklopují, protože není jisté, že směs vůní, která se vytvořila, vyvine dohromady tak přitažlivý účinek, jako samostatně.

Takže, pokud chcete, aby se za vámi otáčeli kvůli pozitivnímu účinku, vyberte si typickou vůni pro každou příležitost.

Pokud máte chuť svádět, účinek Manna krémového parfému Spice up your senses na sebe nenechá dlouho čekat! Citrusově - mátová vůně připomíná lahodnou limonádu a zaručeně povzbudí nositele vůně a také toho, kdo má štěstí zacítit vůni zblízka.
Vůně mohou připomenout staré vzpomínky. Pokud i nyní toužíte po nádherné vůni připomínající Vánoce, vyzkoušejte Manna Pěnový krém s bambuckým máslem s pomerančem a hřebíčkem. Zaručeně u vás vyvolá sváteční náladu, a to i tehdy, když už je venku krásně teplo.

Pokud však toužíte zažít okamžik, často viděný ve filmech, vyzkoušejte pocit, kdy vás po pročesání hustých pramínků vlasů obklopí nádherná lotosová vůně díky Manna Sadě péče pro suché a normální vlasy.

Když netoužíte po vůni

Jsou chvíle, období, kdy netoužíme po žádné vůni. Těmi jsou například období sladkého očekávání nebo když se naše pokožka stává extrémně citlivou a musíme se vyhýbat i přírodním vonným látkám.

Pro citlivou pokožku nabízí neparfémované řešení Manna Sada péče pro suchou pokožku. Krémová maska ​​na obličej s růžovým jílem a máslem z Aloe vera a čisticí mýdlo White satin dokážou zázraky s pokožkou, a navíc nepřekryjí ani vůni vašeho oblíbeného parfému, protože jsou zcela bez vůně.

Pokud si chcete pod sprchou připomenout sladké vzpomínky z letní dovolené u moře, vyzkoušejte Manna COCO mýdlo s mořskou solí. Při jeho výrobě se naše ruka pořádně zatřásla a přidali jsme co nejvíce mořské soli!

Zaostřeno na batolata

Při ošetřování a péči o nejmenší děti a batolata je třeba obzvláště dohlížet na různé vonné látky a vůně. Existují dvě Manny, které bude milovat i vaše dítě a můžete je klidně používat i vy, ale pouze s mírou, aby zůstalo i pro vaše děťátko!

Manna Ošetřující dětský olej voní jako malé miminko, díky kombinaci okouzlující levandule, kokosu, jojoby a mandlí. A samozřejmě díky vašemu dítěti!

Manna Dětský krém na opruzeniny je vyroben z 100% čistého sezamového oleje bez chemikálií, který doplňuje levandulový esenciální olej, přinášející batolatům klidný spánek.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více