Pokud vás paralyzují negativní myšlenky, udělejte toto!
pokud vás paralyzují negativní myšlenky, udělejte toto!

Pokud vás paralyzují negativní myšlenky, udělejte toto!Pokud se kvůli stále delším nocím a smutnému počasí cítíte často bez nálady a melancholicky, potom je nejvyšší čas, abyste změnili své myšlení. Ukážu vám, jak si můžete do svého života přivolat dobré.

Z ročních období jsou zejména konec podzimu a začátek zimy ty, které nejvíce poznačí naši náladu. Samozřejmě, už cítíte i shon blížícího se konce roku, a proto není divu, pokud jste často pesimističtí a podráždění a jednoduše se necítíte dobře ve své kůži. Řešení je, jako dost často, ve vás. Je jedno, jaké jsou vnější faktory, záleží zejména na tom, jak se k věcem postavíte a jestli v nich vidíte i to dobré. Pokud přicházejí negativní myšlenky, na chvíli se zastavte. Měli byste vědět, že ve vašem životě zesílí to, na co se nejvíce soustřeďujete, tedy na co myslíte, toho dostanete nejvíce. Pokud jste plní stížností, máte špatnou náladu a ve všem vidíte pouze problém, univerzum zareaguje na vaši negativní rezonanci a pošle vám toho ještě víc. Není to nic jiného, než zákon přitažlivosti.

Jakmile své myšlenky změníte a posunete je pozitivním směrem, změní se i vaše nálada a začnete k sobě přitahovat dobré věci. Základem celého je, že skutečně můžete udělat něco proto, aby vaše dny plynuly harmonicky a plné radosti. Nečekejte, že přijde někdo nebo něco a vytrhne vás z negativity, protože změnu musíte začít u sebe. Na základě zákona přitažlivosti je váš současný život shrnutím vašich dosavadních myšlenek. Jakmile se vaše myšlenky a pocity změní na pozitivní, odrazí se to i v realitě. Teď se určitě ptáte: v pořádku, ale jak mohu najednou změnit letargii na radost? Klíčovým slovem je: vděčnost. Popřemýšlejte, za co všechno můžete být vděční, jaké úžasné věci/osoby/zážitky jsou už nyní ve vašem životě přítomny a za které cítíte vděčnost. Vděčnost je jedna z nejpozitivnějších myšlenek, přesto, že ji často zanedbáváme, protože si myslíme, že co je dobré, to je „základ“.

První, čím můžete začít vděčnost, je vaše zdraví. Buďte vděčni za to, že váš organismus funguje přesně jako švýcarské hodinky a v každém momentu bojuje, aby zajistil rovnováhu pro zdravé fungování.
Sofistikované fungování lidských orgánů mě vždy fascinovalo a největším orgánem není nic jiného, než pokožka. Pokožka je prvním kontaktem s vnějším světem, chrání, reguluje a zajišťuje ještě velké množství dalších funkcí a kromě jiného signalizuje i problémy vzniklé uvnitř těla. Ne náhodou se hovoří, že ze stavu pokožky je možné posoudit zdravotní stav: hladká, zářivá, zdravá pleť byla vždy symbolem zdraví.

Věřím, že zdraví těla a duše jsou neoddělitelné. Když se o sebe staráte a rozmazlujete se a má to příznivý vliv na vaše tělo, ale i na duši, protože tak sobě projevujete lásku, co se odrazí na vašem zdraví.
Doporučuji, abyste z péče o pleť obličeje udělali relaxační rituál, aby vás rozmazlující dotyk příjemných vůní a přírodních složek ukolébal do veselé, klidné a šťastné nálady. K tomu vyzkoušejte Pěnu na čištění pleti od Manny s masážní hlavicí, její používání je jako masáž obličeje: stlačte pumpičku na lahvičce, která vytváří pěnu a vychutnávejte si pohlazení na svém obličeji díky lehké a vzdušné pěně s božskou vůní a mezi tím si masážní hlavicí krouživými pohyby rozmazlujte svou pleť. Dokonale vás to osvěží, protože jemná masáž podporuje proudění lymfy. Kromě ananasové esence a výtažku z okurek zajišťují nádhernou vůni esenciální oleje z mandarinek a růže muškátové, které vás svou svěžestí obklopí a okouzlí. Uvolněte se a příjemné, radostné myšlenky mohou začít proudit směrem k vám. Stačí pouze trochu pozornosti a zákon přitažlivosti začne ihned pracovat ve váš prospěch!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více