Víte, která Manna byla první?
víte, která manna byla první?

Víte, která Manna byla první?Příběh zrodu první Manny ve mně probouzí velké množství vzpomínek. Stalo se to před několika lety a od té doby se rozrostla na hotové Manna království, díky vám.

Příběh Manny začal v roce 2004, kdy jsem udělala velké rozhodnutí: kvůli podrážděné pokožce mých dětí, která byla plná vyrážek, se zbavím všech chemikálií. Učila jsem se, pátrala, chodila na školení, a potom jsme v roce 2010 se svým mužem Emilem založili Mannu. Přiznám se, že v této době jsme už vlastnoručně vyrobenými přírodními mýdly pravidelně zásobovali mnoho členů rodiny a přátel.

Zní to jako z pohádky, ale je za tím hodně práce a oduševnění. Mnozí se už ptali na naše tajemství. Kromě jiného spočívá v tom, že výrobu přírodních a etických kosmetických přípravků způsobem přátelským k životnímu prostředí považujeme nejenom za úkol, ale i za poslání. Co to přesně znamená? Naše Manny jsou 100% bez palmového oleje, čím kromě jiného podporujeme přežití orangutanů. Ale velmi důležité je i to, že Manny jsou veganské produkty, tedy jsou bez jakýchkoliv složek živočišného původu. Kromě veganského loga na obalech našich produktů naleznete i ocenění Cruelty Free logo Leaping Bunny označující, že neprovádíme testy na zvířatech (kterého milým logem je skákající zajíc). To potvrzuje, že při výrobě Manny nemuselo trpět ani jedno zvířátko. Díky tomu můžete Manny používat s čistým svědomím a s vědomím toho, že jste něco udělali i pro ochranu zvířat. Nemohu nevzpomenout i dvě nejprestižnější ocenění: COSMOS Natural a COSMOS Organic mohou nosit pouze přírodní kosmetické přípravky, které jsou vyrobeny ze surovin z kontrolovatelně ověřených zdrojů, šetrnými metodami, bez syntetických vonných a barvících přísad, a také bez ropných derivátů. Kontroloři prestižní evropské organizace COSMOS BDIH zkoumají všechno, suroviny i balení. Tyto průzkumy jednou za čas zopakují, abychom měli aktuální informace o tom, jestli se uznávané Manny nezměnily.

Pokud jste fanouškem Manny už nějakou dobu, potom jste si určitě všimli, že každý rok přijdeme s několika novinkami, protože výzkum a inovace jsou naší vášní. Uvedení nové Manny předchází dlouholetá práce. Například mýdla a ostatní Manny vyrábíme z nejčistších surovin, metodou přátelskou k přírodě, ruční prací, abyste mohli dostat to nejlepší. Tajemstvím Manny je, že neděláme žádné kompromisy, ani co se týče kvality, ani použitých surovin. Na paletu uvádíme pouze eticky vyrobené Manny vyvinuté k dokonalosti. Samozřejmě, výjimečná kvalita nezůstala nepřehlédnutelná ani před očima ostatních. Netajím se: denně vidím produkty, které zkopírovali podle našeho vzoru. Manna je mezinárodně uznaná, o tajemství přírodních zázraků založených na tajných receptech se však nemusíme bát. Kvalita hovoří sama za sebe a naši fanoušci cítí na vlastní kůži: přirozenost Manny se nedá přirovnat k ničemu jinému.

A nyní vám prozradím, která Manna byla ta, kterou jsem vyrobila jako první. Zcela přesně si pamatuji den, kdy jsem se doma pustila do výroby prvního mýdla, které dostalo název Levandule z Provensálska. Byla jsem nadšená a zvědavá, protože množství vědomostí, které jsem o výrobě mýdel nasbírala, jsem mohla konečně přenést do praxe. Vůně levandule se šířila po celém bytě a to, že se na poprvé podařilo přesně tak, jak jsem chtěla, bylo pro mě obrovským úspěchem! Našla jsem o něm pro vás jednu fotografii, abyste mohli i vy vidět, jaké to bylo! :-)


Toto malé mýdlo bylo základem všeho a z tohoto úspěchu jsem čerpala i později, kdy jsem se rozhodla, že kromě rodiny a přátel začnu vyrábět své milované Manny i pro širokou veřejnost. Manna dnes už není pouze o mýdlech, ale levandule patří od té doby mezi moje oblíbené suroviny a vždy cítím příjemnou hrdost, když se podívám na fotografii prvního malého mýdla. Kousek historie Manny.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s Vašimi známými, aby si ho mohli přečíst i oni.

Připomínky

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení! Zde se můžete přihlásit

Ceníme si Vaši věrnost!

Období slev v procentech skončilo, protože chceme, abyste jako člen Manna klubu získali nenapodobitelnou péči a ještě více výhod. Manna klub jsme vytvořili právě proto, aby byly nabídky, které jsou pro Vás připraveny, co nejpřehlednější.

Zjistěte více